İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Listesi

Son güncelleme tarihi Kasım 4, 2020

Gelir Belgesiz Listesi

Bir işte işlev görmesine rağmen gelir belgesi evrağını bulundurmayan ve herhangi bir işte çalışmayan kişiler için gerektirmeyen ve gelir belgesi istemeyen bazı bankalar bulunmaktadır.

Bu bankalar, çiftçilik, tarım, hayvancılık gibi meslekte çalışan kişiler için, sabit bir maaşı olan memurlar veya işçiler gibi olmadıkları için sağlarlar.

Bu kişilerin başvurusu sırasında gelir belgesi istenmemektedir.

Gelir Belgesi İstemeyen Bankalar

Evraksız veren kurumlardan bazıları şunlardır: Akbank, İş bankası, Teb, Vakıfbank, Ziraat Bankası, Şekerbank, HSBC, INGBank ve Finansbanktır.

Maaş Bordrosuz İçin

Maaş bordrosu göstermeden için bazı şartlar bulunur.

Eğer gelir belgesiz almak istiyorsanız üzerine kayıtlı olan gayrimenkulü göstermeniz veya notunuzun yüksek olması ve başka bir gelirinizin olmadığını ispatlamanız gerekir.

notunuzun yüksek olması gelir belgesi göstermeden kredi almanızı kolaylaştırır.

Akbank İçin Evraksız Kredi

Akbank bankasından gelir belgesiz kredi almak için, akbank şubelerini ziyaret edebilir aynı zamanda sms yolu ve bankamatik yolu ile de başvuru yapabilirsiniz.

Akbank gelir belgesiz kredi için örneğin 20.000 TL kredi başvurusunda sms ile kredi yazarak boşluk bırakın ve vatandaşlık numaranızı ekleyin son olarak da 4425’e gönderin. Akbank bu mesajınızı inceleyerek sizlere kredi yanıtınızı gönderecektir.

İşbank İçin Evraksız Kredi

İş bankasından evraksız kredi başvurusu çok kolaydır. İş bankasına 7/24 başvurabilirsiniz. Evraksız ve gelir belgesiz kredi başvurusu için yapmanız gereken tek şey iş bankası şubesini ziyaret etmektir.

Denizbank’tan Evraksız Kredi

Denizbank’tan evraksız kredi için cep telefonunuzdan KREDİM yazarak, T.C kimlik numaranız ile 3280’e göndermektir.

ING Bank’tan Evraksız Kredi

ING Bank’tan evraksız kredi ihtiyacınız için telefon bankacılığını kullanarakkredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Çiftçiler, esnaflar kendiilerine özel belgeler ile başvurabilirler.

Evraksız Kredi İçin Gerekenler

Online bankacılık üzerinden yapacağınız kredi başvurları için gerekenler: nüfus cüzdanı veya TC kimlik numarası bulunan kimlik belgesi, son üç ay içinde tarihi olan bir fatura, esnaflara özel vergi belgesi, çiftçilere özel çiftçilik belgesi evraksız kredi için istenen belgelerden bazılarıdır.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.