İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Garanti Genç Kredi Kartı Bonus Genç ve Garanti Aidatsız Kredi Kartı Bonus Flexi

Son güncelleme tarihi Kasım 4, 2020

Garanti Bankası kartı çeşitleri ile müşterilerine pek çok kolaylık sağlamaktadır. kartları dahilinde mil kazanarak bedava seyahat etme, bonuslarla bedava alışveriş, acil nakit ihtiyaçlarında nakit avans çekme ve daha pek çok olanak bulunmaktadır. Bu yazımızda Garanti Bankası kartı ürünlerinden Garanti genç kartı Bonus Genç ve Garanti aidatsız kredi kartı Bonus Flexi hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz.

kartı çeşitleri arasında bankanın gençlere özel tasarladığı Garanti öğrenci kartı Bonus Genç ve yıllık kart ücreti ödemeyenlere yönelik hazırladığı Garanti aidatsız kredi kartı Bonus Flexi de bulunmaktadır. Müşteri taleplerine göre özelliklere sahip olan bu kredi kartlarının özellikleri ve avantajları aşağıda belirtilmiştir.

Garanti Bankası Öğrenci Kartı Bonus Genç Kart Özellikleri!

Garanti Bonus Genç Kartı yalnızca 18 ile 25 yaş arası gençlere yönelik hazırlanmış kredi kartıdır. Garanti öğrenci kredi kartı Bonus Genç ile Bonus program ortaklarında yaptığınız alışverişlerde ekstra puan kazanabilir, kazandığınız bu puanlar ile yine Bonus üye iş yerlerinden bedava alışveriş yapabilirsiniz. Garanto Bankası genç kredi kartı dahilinde yıllık kart ücreti tahsil edilmemektedir. Yani Garanti Bonus Genç aidatsız kredi kartıdır. Bahse konu kredi kartı ile yapılan alışverişlerde işlem taksitlendirme ve işlem erteleme fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Garanti Bonus Genç ile vadesiz mevduat hesabınıza bağlanarak para çekme/ yatırma gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Garanti öğrenci kredi kartı başvurusu için GENC yazıp 3340’a SMS yollayabilirsiniz.

Garanti Bankası Aidatsız Kartı Bonus Flexi Özellikleri!

Garanti Bankası yıllık kart ücreti olmayan kredi kartı Garanti Bonus Flexi’dir. Garanti aidatsız kredi kartı Bonus Flexi ile limitiniz dilediğiniz gibi alışveriş yapabilir, gerektiğinde de nakit avans çekebilirsiniz. Garanti Bonus Flexi ile Bonus üye iş yerlerinden yaptığınız alışverişlerden Bonus puan kazanabilir ve bu puanlarla yine Bonus program ortaklarında bedava alışveriş yapabilirsiniz. Garanti Bankası yıllık ücretsiz kredi kartı dahilinde acil nakit ihtiyaçlarınızda nakit avans çekebilirsiniz. Banka nakit avans çekiminde aylık yüzde 2,25 faiz oranı uygulamaktadır. Garanti Bonus Flexi kapsamında taksitli alışveriş faizi aylık yüzde 2,25, gecikme faizi ise aylık yüzde 2,75 olarak uygulanmaktadır. sahibi olmak için Garanti Bankası şubelerinden ya da bankanın resmi internet sitesinden başvuru yapabilirsiniz.

Bir yorum

  1. […] Garanti Bankası yıllık kart ücreti olmayan kredi kartı Garanti Bonus Flexi’dir. Garanti aidatsız kredi kartı Bonus Flexi ile limitiniz dilediğiniz gibi alışveriş yapabilir, gerektiğinde de nakit avans çekebilirsiniz. Garanti Bonus Flexi ile Bonus üye iş yerlerinden yaptığınız alışverişlerden Bonus puan kazanabilir ve bu puanlarla yine Bonus program ortaklarında bedava alışveriş yapabilirsiniz. Garanti Bankası yıllık ücretsiz kredi kartı dahilinde acil nakit ihtiyaçlarınızda nakit avans çekebilirsiniz. Banka nakit avans çekiminde aylık yüzde 2,25 faiz oranı uygulamaktadır. Garanti Bonus Flexi kapsamında taksitli alışveriş faizi aylık yüzde 2,25, gecikme faizi ise aylık yüzde 2,75 olarak uygulanmaktadır. Garanti aidatsız kart sahibi olmak için Garanti Bankası şubelerinden ya da bankanın resmi internet sitesinden başvuru yapabilirsiniz. Garanti Genç Kredi Kartı Bonus Genç ve Garanti Aidatsız Kredi Kartı Bonus Flexi […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.