İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Fibabanka Anında Telefonla Kredi İle İhtiyaçlarınıza Acil Çözüm

Son güncelleme tarihi Kasım 4, 2020

kredisinden taşıt kredisine, KOBİ kredilerinden ticari kredilere kadar pek çok finansman ürünü sunmaktadır. Müşterilerin acil nakit ihtiyaçları için kredi ürünü hazırlayan Fibabanka anında telefonla kredi hizmeti dahilinde finansman sağlamaktadır. Telefon bankacılığı ile Fibabanka acil nakit sağlamakta, avantajlı koşullarla müşterilerine ihtiyaç kredisi imkanı sunmaktadır.

Fibabanka anında telefonla kredi hizmetinden faydalanmak için 444 88 88 numaralı Fibabanka Telefon bankacılığından başvuru yapılabilmektedir. Mesai saatlerini beklemenize gerek kalmadan 7 gün 24 saat boyunca telefon bankacılığı aracılığı ile kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Fibabanka Anında Telefonla Kredi Özellikleri

dahilinde maksimum vade 24 ay olarak belirlenmiştir. Kredi kapsamında kullanılan finansman 3 ile 24 ay arası vadelerde geri ödenebilmektedir. Fibabanka acil kredi ürünü uyarınca 1.000 Türk Lirası ile 25 bin Türk Lirası arasındaki bir meblağda kredi kullanılabilmektedir. Bahse konu tüketici kredisi dahilinde kullanılabilecek maksimum kredi miktarı 25 bin Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Fibabanka anıda ihtiyaç kredisi uyarınca kefilsiz finansman sağlamaktadır. Telefondan başvuru yapılan kredi için banka, her hangi bir belge ya da kefil talep etmemektedir. Ayrıca krediyi alabilmek için banka şubesine kadar yorulmanıza da gerek yoktur.

Fibabanka telefon bankacılığı kanalı ile başvuru yapılan kredi, onaylandığı anda hesabınıza geçmektedir. Fibabanka ürünü dahilinde uygulanan faiz oranı aylık yüzde 3,25’tir. Faiz oranı aylık yüzde 3,25 olan anında kredi kapsamında kullanılan kredi tutarının binde 5’i oranında kredi tahsis bedeli tahsil edilmektedir. Ayrıca banka müşteriden hayat sigortası yaptırmasını talep etmektedir. Hayat sigortası poliçe bedeli müşteri özelinde farklılık göstermektedir.

Fibabanka Anında Kredi Örnek Hesaplama 5.000 TL

Fibabanka anında telefonla kredi kapsamında 5 bin Türk Lirası finansman sağlayan bir müşteri aylık yüzde 3,25 faiz oranından yararlanacaktır. 12 ay vadede kredi geri ödemesini tamamlamak isteyen müşterinin aylık taksitleri 529,67 Türk Lirası kadar olacaktır. Kullanılan kredi için banka, 26,25 Türk Lirası kredi tahsis bedeli (BSMV dahil) tahsil edecektir. Hayat sigortası bedeli müşteri özelinde farklılık gösterse dahi ortalama 78,44 Türk Lirası kadar olacaktır. Vade sonunda müşterinin toplam ödeyeceği miktar 6 bin 356,16 Türk Lirası olacaktır. Fibabanka bu kredi kampanyasının koşullarını değiştirme hakkını ve krediyi tamamen yürürlükten kaldırma hakkını saklı tutmaktadır.

Bir yorum

  1. […] Fibabanka anında telefonla kredi kapsamında 5 bin Türk Lirası finansman sağlayan bir müşteri aylık yüzde 3,25 faiz oranından yararlanacaktır. 12 ay vadede kredi geri ödemesini tamamlamak isteyen müşterinin aylık taksitleri 529,67 Türk Lirası kadar olacaktır. Kullanılan kredi için banka, 26,25 Türk Lirası kredi tahsis bedeli (BSMV dahil) tahsil edecektir. Hayat sigortası bedeli müşteri özelinde farklılık gösterse dahi ortalama 78,44 Türk Lirası kadar olacaktır. Vade sonunda müşterinin toplam ödeyeceği miktar 6 bin 356,16 Türk Lirası olacaktır. Fibabanka bu kredi kampanyasının koşullarını değiştirme hakkını ve krediyi tamamen yürürlükten kaldırma hakkını saklı tutmaktadır. Fibabanka Anında Telefonla Kredi İle İhtiyaçlarınıza Acil Çözüm […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mission News Theme by Compete Themes.