İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ev Hayali Kuranlara QNB Finansbank Konut Kredisi

Aradığınız evi bulduğunuzda size gerekli olan finansmanı sağlamak için QNB Finansbank şubelerine uğrayabilirsiniz. QNB Finansbank konut kredisi hizmeti ile sizleri hayallerinizdeki eve kavuşturuyor. Avantajlı faiz oranı ve çeşitli ödeme seçenekleri ile sizlere finansman sağlayan banka, uzun vade süresi ile de kolay ödeme imkanı sunuyor.

QNB Finansbank konut kredisi başvurusu için bankanın şubelerine uğrayabileceğiniz gibi QNB Finansbank resmi internet sitesinden de başvuru yapabilirsiniz. Banka bahse konu finansman ürünü dahilinde sabit faiz oranı ile çeşitli ödeme seçenekleri sunmaktadır. Kullandığınız kredi geri ödemelerini gelir durumunuza göre eşit taksitli, artan ya da azalan taksitli, eşit anapara ödemeli ve balon ödemeli ödeme planları oluşturarak yapabileceğiniz gibi gelirinize göre esnek ödeme planı ile de gerçekleştirebilirsiniz.

QNB Finansbank Konut Kredisi Özellikleri

QNB Finansbank konut kredisi hizmeti dahilinde aylık yüzde 2,70 faiz oranı uygulamaktadır. Aylık yüzde 2,70 faiz oranı ile kullanabileceğiniz kredinizi 1 ile 120 ay arası vadelerde geri ödeyebilirsiniz. Bahse konu konut kredisi kapsamında azami vade 180 ay olarak belirlenmiştir. 120 ay üzerindeki vadelerde uygulanan faiz oranı farklılık göstermekte olup, kredi kullanımı sırasında size bildirilecektir. Banka konut finansmanı dahilinde talep edilen tutarın binde 5’i kadar kredi tahsis bedeli tahsil etmektedir.

QNB Finansbank konut kredisi dahilinde bankanın anlaşmalı olduğu projelerden konut satın almak için finansman sağladığınızda ekstra fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Bu fırsatlar dönem dönem değişmektedir. Siz proje kapsamında konut almak için finansman sağlamak istediğinizde, banka o dönemdeki fırsatları size sunacaktır.

QNB Finansbank Konut Kredisi 100.000 TL Örnek Hesaplama

QNB Finansbank konut kredisi dahilinde 100 bin Türk Lirası finansman sağlamak isteyen müşteri kredi geri ödemelerini 120 ay vadede tamamlamak istediği takdirde aylık yüzde 2,70 faiz oranından faydalanacaktır. Müşteri eşit taksitlerle kredi ödemesini yapacak ise aylık taksitleri 2 bin 815,09 Türk Lirası olacaktır. Toplam geri ödenmesi gereken meblağ 337 bin 810,67 Türk Lirası’dır. Bu hesap ile ödenecek olan toplam faiz tutarı ise 237 bin 810,67 Türk Lirası olacaktır.

Banka ilgili kredi kullanımı uyarınca 500 Türk Lirası kredi tahsis bedeli tahsil edecektir. Bunun yanı sıra ortalama olarak 611 Türk Lirası ekspertiz bedeli talep edecektir. Ekspertiz bedeli konutun özelliklerine göre farklılık göstermektedir, bu bedel ortalama bir ücrettir. Banka yine konuta göre farklılık gösteren ipotek tesis bedeli tahsil edecektir.

Bir yorum

  1. […] Banka ilgili kredi kullanımı uyarınca 500 Türk Lirası kredi tahsis bedeli tahsil edecektir. Bunun yanı sıra ortalama olarak 611 Türk Lirası ekspertiz bedeli talep edecektir. Ekspertiz bedeli konutun özelliklerine göre farklılık göstermektedir, bu bedel ortalama bir ücrettir. Banka yine konuta göre farklılık gösteren ipotek tesis bedeli tahsil edecektir. Ev Hayali Kuranlara QNB Finansbank Konut Kredisi […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mission News Theme Compete Themes tarafından yapılmıştır.