İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Denizbank’tan Kefilsiz Hoşgeldin Kredisi

Denizbank’tan daha önce kullanmadıysanız ve nakde ihtiyacınız varsa “Denizbank Hoşgeldin Kredisi” ürününden faydalanabilirsiniz. Banka uygun faiz oranı ile müşterilerine tanışma kredisi imkanı sunuyor, üstelik kefilsiz! İşte Denizbank Kefilsiz Hoşgeldin Kredisi detayları…

Denizbank Hoşgeldin Kredisi kapsamında aylık yüzde 2,68’den başlayan faiz oranları sunmaktadır. Faiz oranları kullanılan miktarına göre farklılık arz etmektedir. Banka kredi hizmeti dahilinde 55 bin Türk Lirası’na kadar finansman imkanı sağlamaktadır.

Maksimum Vade 48 Ay Olarak Tayin Edilmiştir!

Hoşgeldin kredisi koşullarına göre finansman sağlanabilecek azami vade 36 ay ile sınırlandırılmıştır. Denizbank söz konusu ürününde talep etmemektedir. Kefilsiz olarak sağlayabileceğiniz finansman tutarının binde 5’i kredi tahsis ücreti olarak banka tarafından tahsil edilmektedir.

uyarınca hayat sigortası yapılmasını talep edebilmektedir. Hayat sigortası poliçe bedeli müşteriye ait olup müşteri özelinde değişmektedir. Örneğin 12 ay vade ile 3 bin Türk Lirası finansman sağlamış 35 yaşındaki erkek bir müşterinin 1 yıllık poliçe prim ücreti takribi 31,39 Türk Lirası’dır.

Denizbank Hoşgeldin Kredisi koşullarından faydalanarak 12 ay vade ile 3 bin Türk Lirası finansman sağlayan bir müşteri aylık yüzde 2,68 faiz oranından yararlanacaktır. Bahse konu müşteri 305,29 Türk Lirası kadar taksitlerle geri ödemesini gerçekleştirecek olup, banka 15 Türk Lirası dosya masrafı talep edecektir. Kredinin aylık toplam maliyet oranı 3,9769 ve yıllık toplam maliyet oranı da 47,7229 seviyesinde gerçekleşmektedir. 3 bin liralık kredi 36 ay vade ile de kullanılabilir ve aylık taksitler 141,88 Türk Lirası düzeyine çekilebilir.

Denizbank Hoş geldin kredisinde sunulan imkanlardan yararlanarak likidite edinmek isteyen müşterilerinden talep etmemektedir. Bununla birlikte banka, kefil talep etme hakkını saklı tutmaktadır. Denizbank şubeleri tarafından yapılacak istihbarat soruşturmasının neticesine göre bankanın kefil talep etme hakkı vardır.

Denizbank müşteri özelinde puanına göre kredi faiz oranında da değişiklik yapabilmektedir. kapsamında faiz oranı, notu düşük kişiler için yüzde 2,78 seviyesinde de tatbik edilebilmektedir. Size özel faiz oranları hakkında bilgi almak ve finansman sağlamak için Denizbank Şube’lerine uğrayabilirsiniz. Bankanın krediye dair özellikleri değiştirme hakkı olduğu gibi krediyi tamamen yürürlükten kaldırma hakkının da olduğu unutulmamalıdır.

Bir yorum

  1. […] Denizbank müşteri özelinde kredi puanına göre kredi faiz oranında da değişiklik yapabilmektedir. Denizbank Hoş geldin Kredisi kapsamında faiz oranı, kredi notu düşük kişiler için yüzde 2,78 seviyesinde de tatbik edilebilmektedir. Size özel faiz oranları hakkında bilgi almak ve finansman sağlamak için Denizbank Şube’lerine uğrayabilirsiniz. Bankanın krediye dair özellikleri değiştirme hakkı olduğu gibi krediyi tamamen yürürlükten kaldırma hakkının da olduğu unutulmamalıdır. Denizbank’tan Kefilsiz Hoşgeldin Kredisi […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.