İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Denizbank Taşıt Kredisi 0 Km ve 2. El Araçlara

Son güncelleme tarihi Kasım 4, 2020

Hayalini kurduğunuz arabaya sahip olabilmek için finansman ihtiyacı duyuyorsanız kredisi hizmetinden faydalanabilirsiniz. Denizbank sıfır kilometre ve ikinci el araç alımlarında kullanılabilmektedir. Satın almak istediğiniz araç ister sıfır km olsun ister ikinci el, Denizbank’tan finansman sağlayarak arabanızı alabilirsiniz. Bankanın taşıt kredisi hakkında detaylı bilgiyi yazının devamında bulabilirsiniz.

Denizbank Sıfır Km ve İkinci El Taşıt Kredisi Azami Vade 48 Ay!

başvurusu yaptığınızda, banka bir gün içerisinde size geri dönüş yapmaktadır. Denizbank taşıt kredisi kapsamında aylık yüzde 3,90 uygulamaktadır. Lakin faiz oranı müşteri özelinde farklılık gösterebilmektedir. notunuz bu aşamada önem arz etmektedir.

Denizbank taşıt kredisi kapsamında 48 aya kadar vade seçenekleri bulunmaktadır. Bankanın belirlediği azami vade 48 aydır. Denizbank taşıt kredisi uyarınca kredi geri ödemesi sürecinde üç ay taksit erteleme fırsatı bulunmaktadır. Kullandığınız kredinin taksitlerini üç ay geç ödemeye başlayabilirsiniz. Banka bahse konu kredi ürünü dahilinde sabit faiz oranlı, eşit taksitli ya da esnek taksitli kredi ödeme imkanları sunmaktadır. Denizbank taşıt kredisi kapsamında ödemenizi ayın hangi günleri yapacağınıza siz karar verebilirsiniz. Bu kararı kredi kullanımından 45 gün sonraya kadar bankaya belirtebilirsiniz.

Denizbank ilgili kredi ürünü uyarınca kullanılan finansman tutarının binde 5’i kadar kredi tahsis bedeli tahsil etmektedir. Bankanın taşıt kredisi ile sağladığı maksimum finansman tutarı sıfır km ve ikinci el araçlarda farklılık göstermemektedir. Her iki türde de banka, aracın nihai fatura değerinin (ikinci el araçlarda kasko değerinin) 100 bin Türk Lirası’na kadar olan kısmının yüzde 70’ini; 100 bin Türk Lirası’nı aşan kısmın ise yüzde 50’sini finanse edebilmektedir. Denizbank sıfır ve ikinci el taşıt kredisi dahilinde müşteri hayat sigortası yaptırır ise uygulanan faiz oranından 0,02 puan indirim uygulamaktadır.

Denizbank Taşıt Kredisi 25.000 TL Örnek Hesaplama

Denizbank taşıt kredisi koşullarından faydalanarak 25 bin Türk Lirası finansman sağlayan müşteri, aylık yüzde 3,90 faiz oranından faydalanmaktadır. Kredi geri ödemelerini 48 ay vadede tamamlamak isteyen müşterinin aylık taksitleri bin 316,55 Türk Lirası kadar olacaktır. Vade sonunda toplam ödenmiş olan miktar ise 63 bin 194,01 Türk Lirası kadardır. Banka müşteriden 125 Türk Lirası kredi tahsis bedeli tahsil edecektir.

Bir yorum

  1. […] Denizbank taşıt kredisi koşullarından faydalanarak 25 bin Türk Lirası finansman sağlayan müşteri, aylık yüzde 3,90 faiz oranından faydalanmaktadır. Kredi geri ödemelerini 48 ay vadede tamamlamak isteyen müşterinin aylık taksitleri bin 316,55 Türk Lirası kadar olacaktır. Vade sonunda toplam ödenmiş olan miktar ise 63 bin 194,01 Türk Lirası kadardır. Banka müşteriden 125 Türk Lirası kredi tahsis bedeli tahsil edecektir. Denizbank Taşıt Kredisi 0 Km ve 2. El Araçlara […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mission News Theme by Compete Themes.