İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Denizbank PTT İşbirliği İle Her Derde Deva İhtiyaç Kredisi

Son güncelleme tarihi Kasım 4, 2020

Denizbank ihtiyaç kredisine iş yerlerinden de ulaşmak mümkün. Denizbank PTT işbirliği ile “Her Derde Deva İhtiyaç Kredisi” fırsatı sunulmaktadır. Her derde deva ihtiyaç kredisi ürününe şubelerinden ulaşabilirsiniz. Üstelik söz konusu ürün kapsamında tahsis ücreti ödenmeden finansman sağlanabilmektedir.

şubelerinden kullanılan Denizbank her derde deva ihtiyaç kredisi, emekli maaşını PTT’den alan müşteriler için hazırlanmıştır. Bahse konu tüketici kredisi kapsamında emekli maaşını PTT’den alan ve 80 yaşına kadar olan müşteriler faydalanabilmektedir. dahilinde azami vade 36 ay olarak belirlenmiştir. Denizbank her derde deva ihtiyaç kredisi uyarınca finansman sağlayan müşteriler kredi geri ödemelerini maksimum 36 aya kadar tamamlamaları gerekmektedir. ile Denizbank işbirliği ile sunulan söz konusu tüketici kredisi kapsamında kullanılabilecek minimum miktarı 3 bin Türk Lirası, maksimum meblağ ise 36 bin Türk Lirası’dır.

Denizbank Her Derde Deva İhtiyaç Kredisi Örnek Hesaplama

Her derde deva ihtiyaç kredisi uyarınca belirlenen faiz oranı aylık yüzde 3,29’dur. Maaşını PTT’den alan emekli müşteriler aylık yüzde 3,29 faiz oranından yararlanarak finansman sağlayabilirler. Denizbank her derde deva tüketici kredisi kapsamında tahsis bedeli alınmamaktadır. Yani bahse konu kredi ürünü masrafsız tüketici kredisidir. Denizbank masrafsız kredi dahilinde finansman sağlayan müşterinin yaşı ve kredi vadesi toplamı maksimum 80 olabilmektedir. Örnek vermek gerekirse; 78 yaşında ve emekli müşterisi olan biri ilgili ihtiyaç kredisi dahilinde maksimum 24 ay vade ile finansman sağlayabilmektedir. Denizbank söz konusu ihtiyaç kredisi kapsamında hayat sigortası talep etmektedir. Hayat sigortası poliçe bedeli müşteriye ait olup müşterinin yaşına, cinsiyetine, kullanılan kredi miktarına göre farklılık gösterebilmektedir.

Denizbank her derde deva ihtiyaç kredisi kapsamında 10 bin Türk Lirası finansman sağlayan bir müşteri, aylık yüzde 3,29 faiz oranından faydalanmaktadır. Kullandığı kredinin geri ödemelerini 36 ay vadede tamamlamak isteyen müşterinin aylık taksitleri 525,07 Türk Lirası olacaktır. Kredi kapsamında dosya masrafı tahsil edilmemektedir. 36 ay vade sonunda müşteri toplamda 18 bin 902,22 Türk Lirası ödemiş olacaktır. merkezlerinden kullanılabilen Denizbank her derde deva ihtiyaç kredisi kapsamında finansman sağlamak isteyen müşteriler PTT şubelerine uğrayarak başvuru yapabilirler. Başvuru için nüfus cüzdanı yeterlidir.

Bir yorum

  1. […] Denizbank her derde deva ihtiyaç kredisi kapsamında 10 bin Türk Lirası finansman sağlayan bir müşteri, aylık yüzde 3,29 faiz oranından faydalanmaktadır. Kullandığı kredinin geri ödemelerini 36 ay vadede tamamlamak isteyen müşterinin aylık taksitleri 525,07 Türk Lirası olacaktır. Kredi kapsamında dosya masrafı tahsil edilmemektedir. 36 ay vade sonunda müşteri toplamda 18 bin 902,22 Türk Lirası ödemiş olacaktır. PTT merkezlerinden kullanılabilen Denizbank her derde deva ihtiyaç kredisi kapsamında finansman sağlamak isteyen müşteriler PTT şubelerine uğrayarak başvuru yapabilirler. Başvuru için nüfus cüzdanı yeterlidir. Denizbank PTT İşbirliği İle Her Derde Deva İhtiyaç Kredisi […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.