İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Denizbank Öğrenci Kredi Kartı D-Şarj Bonus Kart ve Denizbank Aidatsız Kredi Kartı Net Kart

Son güncelleme tarihi Kasım 4, 2020

Denizbank’ın pek çok kartı çeşidi bulunmaktadır. Müşteri taleplerine yönelik kredi kartı ürünleri sunan banka öğrencilere ve kredi kartı ücreti ödemek istemeyenlere özel kredi kartı hizmeti sunmaktadır. Denizbank’ın aidatsız kredi kartı ve özelliklerini bu makalede derledik. D- Şarj Bonus Kart ve Net Kart hakkında öğrenmek istediklerinizi yazının devamında bulabilirsiniz.

Denizbank D- Şarj Bonus Kart Özellikleri

D- Şarj Bonus Kart Denizbank’ın gençlere özel tasarladığı kredi kartıdır. Denizbank D- Şarj Bonus ile size özel kampanyalardan faydalanabilir, öğrenciliğin keyfini çıkarabilirsiniz. D- Şarj Bonus Kart ile yurt içinde ve yurt dışında yaptığınız harcamalardan bonus kazanabilirsiniz. 1 bonus puan 1 Türk Lirası’na eşittir. Kazandığınız bu bonuslar ile bedava alışveriş yapabilirsiniz. Denizbank genç kredi kartı D- Şarj Bonus Kart ile temassız ödeme yapabilirsiniz. 90 Türk Lirası ve altındaki meblağlarda yapacağınız alışverişlerinizde temassız ve şifresiz şekilde ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank genç kredi kartı D- Şarj Bonus hem kredi kartı hem de banka kartı olarak kullanılabilmektedir. D- Şarj Bonus ile nakit ihtiyacınız olduğu anda taksitli nakit avans çekebilir, size uygun vadelerde geri ödeyebilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirirken de uygun faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. Denizbank öğrenci kartı D- Şarj Bonus ile seçili restoranlardaki harcamalarınızda yüzde 10 indirim kazanabilir ayrıca hafta sonu sinema bileti alımlarınızda da indirim kazanabilirsiniz. Denizbank genç kredi kartı D- Şarj Bonus Kart başvurusu internet sitesinden kolayca yapılabildiği gibi Denizbank şubelerinden de başvuru yapılabilmektedir.

Net Kart Özellikleri

Net Kart Denizbank’ın aidatsız kredi kartıdır. Net Kart dahilinde yıllık kart ücreti talep etmemektedir. ile taksitli nakit avans çekimi yapabilir ve 9 taksitte geri ödeyebilirsiniz. Net Kart’ın temassız ödeme özelliği bulunmaktadır. 90 Türk Lirası’na kadar olan alışverişlerinizde temassız ve şifresiz ödeme yapabilirsiniz. Net Kart dahilinde ekstra taksit ve ekstra bonus kampanyalarından yararlanamazsınız.

Denizbank ücretsiz kredi kartı Net Kart başvurusu yapmak için Denizbank şubelerine uğrayabilir, Açıkdeniz İnternet Bankacılığı, telefon bankacılığı ve Denizbank ATM kanalları ile de başvuru yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra SMS ile de Net Kart başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için NET, TC kimlik numaranızı aralarında boşluk bırakarak yazıp 3280’e SMS yollayabilirsiniz.

Bir yorum

  1. […] Denizbank ücretsiz kredi kartı Net Kart başvurusu yapmak için Denizbank şubelerine uğrayabilir, Açıkdeniz İnternet Bankacılığı, telefon bankacılığı ve Denizbank ATM kanalları ile de başvuru yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra SMS ile de Net Kart başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için NET, TC kimlik numaranızı aralarında boşluk bırakarak yazıp 3280’e SMS yollayabilirsiniz. Denizbank Öğrenci Kredi Kartı D-Şarj Bonus Kart ve Denizbank Aidatsız Kredi Kartı Net Kart […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.