Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

Anasayfa / Finans Rehberim / Kredi Kartı / Denizbank Öğrenci Kredi Kartı D-Şarj Bonus Kart ve Denizbank Aidatsız Kredi Kartı Net Kart

Denizbank Öğrenci Kredi Kartı D-Şarj Bonus Kart ve Denizbank Aidatsız Kredi Kartı Net Kart

/
/
/
240 Gösterim

Denizbank’ın pek çok kredi kartı çeşidi bulunmaktadır. Müşteri taleplerine yönelik kredi kartı ürünleri sunan banka öğrencilere ve kredi kartı ücreti ödemek istemeyenlere özel kredi kartı hizmeti sunmaktadır. Denizbank’ın aidatsız kredi kartı ve öğrenci kredi kartı özelliklerini bu makalede derledik. D- Şarj Bonus Kart ve kredi kartı Net Kart hakkında öğrenmek istediklerinizi yazının devamında bulabilirsiniz.

Denizbank Öğrenci Kredi Kartı D- Şarj Bonus Kart Özellikleri

D- Şarj Bonus Kart Denizbank’ın gençlere özel tasarladığı kredi kartıdır. Denizbank öğrenci kredi kartı D- Şarj Bonus ile size özel kampanyalardan faydalanabilir, öğrenciliğin keyfini çıkarabilirsiniz. D- Şarj Bonus Kart ile yurt içinde ve yurt dışında yaptığınız harcamalardan bonus kazanabilirsiniz. 1 bonus puan 1 Türk Lirası’na eşittir. Kazandığınız bu bonuslar ile bedava alışveriş yapabilirsiniz. Denizbank genç kredi kartı D- Şarj Bonus Kart ile temassız ödeme yapabilirsiniz. 90 Türk Lirası ve altındaki meblağlarda yapacağınız alışverişlerinizde temassız ve şifresiz şekilde ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank genç kredi kartı D- Şarj Bonus hem kredi kartı hem de banka kartı olarak kullanılabilmektedir. D- Şarj Bonus ile nakit ihtiyacınız olduğu anda taksitli nakit avans çekebilir, size uygun vadelerde geri ödeyebilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirirken de uygun faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. Denizbank öğrenci kartı D- Şarj Bonus ile seçili restoranlardaki harcamalarınızda yüzde 10 indirim kazanabilir ayrıca hafta sonu sinema bileti alımlarınızda da indirim kazanabilirsiniz. Denizbank genç kredi kartı D- Şarj Bonus Kart başvurusu internet sitesinden kolayca yapılabildiği gibi Denizbank şubelerinden de başvuru yapılabilmektedir.

Net Kart Özellikleri

Net Kart Denizbank’ın aidatsız kredi kartıdır. Denizbank aidatsız kredi kartı Net Kart dahilinde yıllık kart ücreti talep etmemektedir. ile taksitli nakit avans çekimi yapabilir ve 9 taksitte geri ödeyebilirsiniz. Net Kart’ın temassız ödeme özelliği bulunmaktadır. 90 Türk Lirası’na kadar olan alışverişlerinizde temassız ve şifresiz ödeme yapabilirsiniz. Net Kart dahilinde ekstra taksit ve ekstra bonus kampanyalarından yararlanamazsınız.

Denizbank ücretsiz kredi kartı Net Kart başvurusu yapmak için Denizbank şubelerine uğrayabilir, Açıkdeniz İnternet Bankacılığı, telefon bankacılığı ve Denizbank ATM kanalları ile de başvuru yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra SMS ile de Net Kart başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için NET, TC kimlik numaranızı aralarında boşluk bırakarak yazıp 3280’e SMS yollayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Vakıfbank Öğrenci Kredi Kartı Like Kart ve Vakıfbank Aidatsız Kredi Kartı Tercih Kart başlıklı makalemizde vakıf bankası aidatsız kredi kartı, vakıf bankası öğrenci kredi kartı ve vakıfbank aidatsız kredi kartı hakkında bilgiler verilmektedir.İlgili kelimeler:
net kart denizbank,net kart denizbank language:tr

1 Yorumlar

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yapışkan kenar çubuğunu etkinleştirmek için gereken bu div yüksekliği
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :