İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Denizbank KOBİ Kredileri Taksitli Ticari Kredi, Rotatif ve Spot Krediler

Denizbank bireysel kredilerin yanı sıra çok çeşitli de sunmaktadır.Sağladığı finansman olanakları ile esnafa daima destek olan ve küçük işletmenin finansal ihtiyaçlarını karşılamaya çalışan Denizbank geniş bir skalada KOBİ ürünleri tasarlamıştır. Bu yazımızda Denizbank taksitli ticari kredi, rotatif ve spot hakkında bilgi vermeyi amaçladık. Bahse konu ürünleri hakkında detaylı bilgi yazının devamındadır.

Denizbank KOBİ Taksitli Ticari

Denizbank küçük ve orta ölçekli işletmelere taksitli ticari olanağı sunmaktadır.Banka taksitli ticari kredi dahilinde uygun faiz oranlı ve uzun vadeli sağlamaktadır. Bahse konu kredi kapsamında kredi kullanarak işletmenize yatırım yapabilir yahut işletme sermayesi olarak kullanabilirsiniz. Denizbank taksitli ticari KOBİ kredisi sabit faiz oranlıdır ve vadeniz süresince değişmez. Banka ilgili kredi hizmeti dahilinde Türk Lirası ya da döviz cinsinden finansman sağlayabilir ve gelirinize uygun ödeme planları ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank Rotatif Kredi

Denizbank KOBİ rotatif kredi uyarınca geliriniz düzensiz ve düşük olsa dahi finansman sağlayabilirsiniz. Denizbank rotatif kredi kısa vadeli finansman ihtiyaçları için tasarlanmış bir kredi ürünüdür. Bahse konu KOBİ kredisi rotatif kredi uyarınca Türk Lirası veya döviz cinsinden sağlanabilmektedir. Rotatif kredi belirlenen limitiniz dahilinde istediğiniz an istediğiniz kadar nakit kullanabilmenize yaramaktadır. Denizbank rotatif kredi kapsamında günlük olarak faiz hesaplanmakta ve belirli dönemlerde tahsil edilmektedir. Belirlenen faiz tutarı üç ayda bir ve dönem sonunda tahsil edilmektedir. Denizbank KOBİ rotatif kredi uyarınca nakit akışınıza göre krediniz erken kapatabilirsiniz. Rotatif kredi dahilinde erken kapama (vadesinden önce) opsiyonu bulunmaktadır.

Denizbank Spot Kredi

Denizbank KOBİ kredi ürünlerinden biri olan spot kredi müşterilerin kısa vadeli finansman ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile hazırlanmıştır. Denizbank spot kredi kapsamında Türk Lirası ya da döviz cinsinden finansman sağlanabilmektedir.Bahse konu spot kredi kredi kullanım tarihinde belirlenmekte ve sabitlenmektedir. Yani vade süresince kredi faiz oranı piyasa koşullarına göre farklılık göstermemektedir. Bunun yanı sıra kredi faiz oranı günlük, haftalık ya da aylık olarak belirlenebilmektedir. Denizbank spot kredi  uyarınca faiz ve anapara tahsilatını banka vade sonunda gerçekleştirmektedir.

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.