İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Denizbank Benim Bahçem Benim Tarlam Kredisi İle Çiftçinin Yüzü Gülüyor

Son güncelleme tarihi Kasım 4, 2020

sektörüne yönelik ürünleri ile çiftçinin yüzünü güldürüyor. Tarımsal alanda faaliyet gösteren üreticiye Denizbank, ve işletme kredileri, ekipman kredileri, tarım kart vb. gibi ürünler tasarlamıştır. Tarım sektöründe çiftçiye yönelik ürünlerden biri de Denizbank Benim Bahçem Benim Tarlam Kredisi’dir. Denizbank Benim Bahçem Benim Tarlam Kredisi hakkında detaylı bilgi yazının devamındadır.

Denizbank ilgili tarım kredisi kapsamında çiftçiye miras kalan toprakların bölünmemesi, üretimin aksamaması amaçlanmıştır. Benim bahçem benim tarlam kredisi sayesinde çiftçimiz tarım alanları küçülmeden üretimine devam etmektedir.

Denizbank söz konusu tarım kredisi dahilinde yasal düzenlemeye istinaden, arazilerin bölünmesini engellemeyi, toprak birliğini korumayı, sürdürülebilir kalkınmanın devamlılığını hedefleyerek; mirasa konu olan arazi devirleri ve yeter gelirli tarım arazileri devirleri için finansman sağlamaktadır. Denizbank kapsamında uzun vadelerde (15 yıla kadar) ödeme imkanları sunmaktadır.

Denizbank Benim Bahçem Benim Tarlam Kredisi Avantajları

Denizbank’ın tarımsal alanda sunduğu ürünlerinden biri olan Denizbank Benim Bahçem Benim Tarlam Kredisi dahilinde 15 yıla kadar vadelendirme yapılabilmektedir. Denizbank’ın söz konusu tarım kredisi kapsamında maksimum vade 15 yıl olarak belirlenmiştir. Benim bahçem benim tarlam kredisi dahilinde hasat dönemlerinizde yılda bir kere ödeme yaparak kredi geri ödemelerinizi tamamlayabilirsiniz.

Denizbank benim bahçem benim tarlam kredisi uyarınca ödemelerinizi yetiştirdiğiniz ürünün hasat zamanına göre ayarlayarak nakit sıkıntısı çekmeden taksitlerinizi ödeyebilirsiniz. Banka çiftçilere bu şekilde ödeme kolaylığı sunarak üretime destek olmaktadır. Denizbank ilgili tarım kredisi kapsamında uygun gördüğü takdirde mirasçının krediye konu yerdeki arazisi için yüzde 100 kredilendirme imkanı sunmaktadır.

Denizbank benim bahçem benim tarlam kredisi kapsamında mirasçılar arasındaki arazi alım satım işleri için finansman sağlamaktadır. Eğer miras konusu arazi, aile bireylerinden ya da mirasçılardan farklı bir kişi tarafından satın alınıyor ise, bu işlem Denizbank benim bahçem benim tarlam kredisi kapsamında değildir. Bu alım satım işlemi Denizbank Arazi Alım Kredisi kapsamında değerlendirilmektedir.

Denizbank söz konusu tarım kredisi dahilinde, koşullarını değiştirme, ek belge talep etme, faiz oranını değiştirme gibi haklara sahiptir. Denizbank Benim Bahçem Benim Tarlam Kredisi koşullarından faydalanmak istiyorsanız, bankanın şubelerine uğrayabilirsiniz.

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.