İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Burgan Bank Taşıt Kredisi 0 Km ve İkinci El Araçlar İçin

Son güncelleme tarihi Kasım 4, 2020

Çeşitli kredilerle finansman olanakları sağlayan ürünü ile de hem sıfır kilometre hem de ikinci el taşıt alımları için sağlıyor. kapsamında finansman sağlayabilir hayallerinizdeki arabaya kavuşabilirsiniz. Sıfır ve ikinci el taşıt kredisi hakkında detaylı bilgiyi yazının devamında bulabilirsiniz.

Burgan Bank taşıt kredisi kapsamında azami 48 ay vadelendirme yapabilmektedir. İkinci el ve sıfır km taşıt alımları için finansman sağlayıp maksimum 48 ay vadede geri ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Burgan Bank taşıt kredisi dahilinde hem vadeye hem de aracım sıfır km ve ikinci el olmasına göre değişen faiz oranları uygulamaktadır. Burgan Bank sıfır  uyarımca uygulanan faiz oranları şu şekildedir: 12 ay vadede ödenecek olan finansmanlarda aylık yüzde 3,11, 18 ay vadede geri ödemesi tamamlanacak olan kullanımlarında uygulanan faiz oranı aylık yüzde 3,26, 24 ay vadede aylık yüzde 3,19 faiz oranı, 36 ay vadede aylık yüzde 3,18 ve 48 ay vadede uygulanan faiz oranı aylık yüzde 3,17’dir.

Burgan Bank ikinci el taşıt kredisi kapsamında uygulanan faiz oranları da şu şekilde sıralanabilir: 12 ay vadede geri ödenecek olan kredi kullanımlarında aylık yüzde 3,15 faiz oranı, 18 ay vadede ödemeleri tamamlanacak olan kredi kullanımımda faiz oranı aylık yüzde 3,30 şeklinde, 24 ay vadelerde aylık yüzde 3,23 faiz oranı, 36 ay vadede yapılacak olan kredi geri ödemelerinde aylık yüzde 3,22 ve 48 ay vadede ise aylık yüzde 3,21 faiz oranı uygulanmaktadır. dahilinde sağlanabilen azami kredi tutarı aracın fatura bedeline göre farklılık göstermektedir. Burgan Bank taşıt kredisi kapsamında sıfır km ya da ikinci el fark etmeksizin aracın fatura bedelinin 100 bin Türk Lirası’na kadar olan kısmının yüzde 70’ini, 100 bin Türk Lirası’nı aşan kısmın ise yüzde 50’sini finanse edebilmektedir.

Burgan Bank taşıt kredisi dahilinde krediye konu araç üzerine banka tarafından rehin tesis edilmektedir. Bunun yanı sıra olarak rehin gösterilen aracın kasko sigortası banka tarafından yapılacaktır. Burgan Bank söz konusu finansman hizmeti uyarınca kredi tahsis bedeli talep etmektedir. Kredi tahsis bedeli kullanılan finansman tutarının binde 5’i kadardır.

Burgan Bank Taşıt Kredisi Örnek Hesaplama

Burgan Bank taşıt kredisi dahilinde satın alacağı ikinci el bir araç için 30 bin Türk Lirası finansman sağlayan bir müşteri, kredi geri ödemelerini 48 ay vadede tamamlamak istediği takdirde aylık yüzde 3,21 faiz oranından faydalanacaktır. Bu durumda müşterinin aylık taksitleri bin 381 Türk Lirası kadar olacaktır. Kullanılan finansman için kredi tahsis bedeli olarak banka 150 Türk Lirası tahsil edecektir. Vade sonunda toplam 66 bin 268,05 Türk Lirası ödenmiş olacaktır.

Bir yorum

  1. […] Burgan Bank taşıt kredisi dahilinde satın alacağı ikinci el bir araç için 30 bin Türk Lirası finansman sağlayan bir müşteri, kredi geri ödemelerini 48 ay vadede tamamlamak istediği takdirde aylık yüzde 3,21 faiz oranından faydalanacaktır. Bu durumda müşterinin aylık taksitleri bin 381 Türk Lirası kadar olacaktır. Kullanılan finansman için kredi tahsis bedeli olarak banka 150 Türk Lirası tahsil edecektir. Vade sonunda toplam 66 bin 268,05 Türk Lirası ödenmiş olacaktır. Burgan Bank Taşıt Kredisi 0 Km ve İkinci El Araçlar İçin […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mission News Theme by Compete Themes.