İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Burgan Bank PTT Tüketici Kredisi İle İhtiyaçlarınızı Ertelemeyin

Son güncelleme tarihi Kasım 4, 2020

Artan ihtiyaçlarınızdan dolayı nakde ihtiyaç duyduğunuzda dahilinde finansman sağlayabilirsiniz. PTT ve Burgan Bank iş birliği ile hazırlanan bu hizmeti ile elektronik eşyadan mobilyaya, evlilikten tatile, sağlık harcamalarınıza kadar pek çok ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Burgan Bank hakkında merak ettiklerinizi haberin devamında bulabilirsiniz.

Burgan Bank PTT işbirliği ile oluşturulan ihtiyaç kredisi maaşını PTT’den alan emekliler için tasarlanmıştır. Siz de emekli maaşınızı PTT’den alıyorsanız ve nakte ihtiyacın varsa Burgan Bank PTT ihtiyaç kredisi dahilinde finansman sağlayabilirsiniz. Burgan Bank kapsamında 55 bin Türk Lirası’na kadar kullanılabilmektedir. Bahse konu kredi ürünü dahilinde sağlamak için başvurunuzu PTT şubelerinden yapabilirsiniz.

Burgan Bank PTT İhtiyaç Kredisi Özellikleri

 1. PTT ile Burgan Bank arasındaki iş birliğinden doğan bu ihtiyaç kredisi dahilinle uygulanan faiz oranı aylık yüzde 3,09’dan başlamaktadır. Faiz oranı ilgili tüketici kredisi kapsamında kullanılan kredi tutarına göre ve kredi geri ödemelerinin yapılacağı vade süresine göre farklılık göstermektedir.
 2. PTT şubelerinden temin edebileceğiniz bahse konu kredi hizmeti kapsamında 10 bin Türk Lirası ile 19 bin 999 Türk Lirası arasında kredi kullanımlarında, kredi geri ödemeleri 18 aya kadar olan vadelerde yapılacak ise aylık yüzde 3,69 faiz oranı; 18 ile 24 ay arası vadelerde yapılacak ise aylık yüzde 3,59; 25 ile 36 ay arasındaki vadelerde yapılacak ise aylık yüzde 3,49 faiz oranı uygulanacaktır. Bank ihtiyaç kredisi dahilinde 20 bin Türk Lirası ve üzeri meblağlarda kredi kullanımlarında, kredi geri ödemeleri 18 aya kadar olan vadelerde tamamlanacak ise aylık yüzde 3,29 faiz oranı; 19 ile 24 ay arasındaki vadelerde ödenecek ise aylık yüzde 3,19; 24 ile 36 ay vadeler arasında ödenecek ise aylık yüzde 3,09 faiz oranı uygulanacaktır.
 3. Bahse konu tüketici kredisi kapsamında vadelendirme 3 ile 36 ay arasında yapılmaktadır. Kredi uyarınca belirlenen maksimum vade 36 aydır.
 4. Burgan Bank PTT ihtiyaç kredisi uyarınca kullanılabilecek minimum kredi miktarı 10 bin Türk Lirası, maksimum kredi tutarı ise 55 bin Türk Lirası’dır.
 5. PTT dahilinde sağlanan finansman tutarının binde 5’i kadar kredi tahsis bedeli tahsil edilmektedir.
 6. Söz konusu ihtiyaç kredisi hizmetinden 81 yaşına kadar olan müşteriler faydalanabilmektedir. Müşterinin yaşı ile kredi vadesi toplamı 81 yaşı geçmemelidir. Bir örnek vermek gerekirse 79 yaşında olan bir müşteri maksimum 2 yıl vade ile kredi kullanabilmektedir, 3 yıl vade ile kullanamaz.

İlk yorum yapan siz olun

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Mission News Theme by Compete Themes.