İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Burgan Bank Konut Kredisi Kampanyası

Son güncelleme tarihi Kasım 4, 2020

Kira öder gibi ev sahibi olmak istiyorsanız kampanyasından faydalanabilirsiniz. Müşteri taleplerine yönelik kredi ürünleri sunan Burgan Bank, ev sahibi olmak isteyen müşterilerine de konut kredisi ürünü sunmaktadır. konut kredisi kampanyası kapsamında size en uygun faiz oranından faydalanarak finansman sağlayabilir, hayallerinizdeki eve kavuşabilirsiniz. Taşınma, ev değiştirme, ev bulma, sizin olmayan ev için kira ödeme derdine son vermek için kampanyasından faydalanmak istiyorsanız, kampanya son tarihi 31 Aralık 2018!

kapsamında uygulanan faiz oranları aylık yüzde 2,45’ten başlamaktadır. Faiz oranları, kredi geri ödemesinin yapılacağı vade süresine göre farklılık göstermektedir. ürün dahilinde kullanılan kredi 12 ayda geri ödenecek ise müşteri aylık yüzde 2,54 faiz oranından faydalanabilecektir. Kredi, 18 ya da 24 ay vadede geri ödenecek ise aylık yüzde 2,52; 36 veya 48 ay vadede geri ödenecek ise aylık yüzde 2,45 faiz oranından yararlanılabilecektir. Kredi geri ödemelerini 60- 72- 84 ya da 120 ay vade ile ödemek isteyen müşterinin yararlanacağı faiz oranı ise aylık yüzde 2,65 olarak deklare edilmiştir. Kullandığınız kredi miktarına göre ödeyebileceğiniz vade süresini ve dolayısı ile faiz oranını belirleyebilirsiniz.

100.000 TL Örnek Hesaplama

kampanyası kapsamında 120 aya varan vadelerden yararlanabilmektedir. Kampanya kapsamında belirlenen maksimum vade süresi 120 aydır. konut finansmanı kampanyası son tarih 31.12.2018 olarak belirlenmiştir. Kampanya koşullarından faydalanarak kredi kullanmak istiyorsanız, 31 Aralık 2018 tarihine kadar şubelerine uğrayabilirsiniz. Banka, söz konusu kredi ürünü kapsamında talep edilen kredi tutarının binde 5’i oranında dosya masrafı tahsil etmektedir. Ayrıca müşteriden ipotek tesis bedeli, ekspertiz bedeli ve gerekli sigorta ücretleri tahsil edilmektedir.

konut kredisi kampanyasından faydalanarak 100 bin Türk Lirası finansman sağlayan bir müşteri, kredi geri ödemelerini 48 ayda tamamlamak istediği takdirde aylık yüzde 2,45 faiz oranından yararlanacaktır. Bu durumda müşterinin ödeyeceği aylık taksitler 3 bin 566 Türk Lirası olacaktır. Müşteri vade sonunda ise toplam 171 bin 157,63 Türk Lirası ödemiş olacaktır. Söz konusu kredi tutarı için banka 500 Türk Lirası dosya masrafı tahsil edecektir. Diğer masraflar değişken olabileceği için hesaplamaya dahil edilmemiştir.

Bir yorum

  1. […] Burgan Bank konut kredisi kampanyasından faydalanarak 100 bin Türk Lirası finansman sağlayan bir müşteri, kredi geri ödemelerini 48 ayda tamamlamak istediği takdirde aylık yüzde 2,45 faiz oranından yararlanacaktır. Bu durumda müşterinin ödeyeceği aylık taksitler 3 bin 566 Türk Lirası olacaktır. Müşteri vade sonunda ise toplam 171 bin 157,63 Türk Lirası ödemiş olacaktır. Söz konusu kredi tutarı için banka 500 Türk Lirası dosya masrafı tahsil edecektir. Diğer masraflar değişken olabileceği için hesaplamaya dahil edilmemiştir. Burgan Bank Konut Kredisi Kampanyası […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.