İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Araç Satın Almak İsteyenlere Odeabank 0 Km ve İkinci El Taşıt Kredisi

Son güncelleme tarihi Kasım 4, 2020

Odeabank çeşitli bireysel ve ticari kredi ürünleri ile müşterilerine avantajlı fırsatlarla finansman sağlamaktadır. Bankanın sunduğu finansman ürünlerinden biri de taşıt kredisidir. Odeabank 0 km ve ikinci el ile araç satın almak isteyen müşterilerine sağlamaktadır. Bankanın hizmetinize sunduğu Odeabank hakkında detaylı bilgiyi yazının devamında bulabilirsiniz.

Odeabank sıfır kilometre ve kapsamında 48 aya varan vade imkanı sunmaktadır. Bahse konu dahilinde uygulanan maksimum vade 48 ay olarak belirlenmiştir. Odeabank sıfır km ve ikinci el taşıt kredisi dahilinde sıfır km aracın nihai fatura değerinin 100 bin Türk Lirası’na kadar olan kısmının yüzde 70’i, 100 bin Türk Lirası’nı aşan kısmının ise yüzde 50’si finanse edilebilmektedir. İlgili kredi dahilinde ikinci el bir araç için kredi kullanılıyor ise aracın kasko değeri dikkate alınmaktadır ve sıfır km araçlar için belirtilen kredilendirme oranları geçerlidir. Bahse konu taşıt kredisi kapsamında uygulanan müşteri özelinde farklılık göstermektedir.

Odeabank dahilinde bütçenize uygun ödeme planları oluşturabilirsiniz. Odeabank uyarınca kullandığınız kredi geri ödemelerinizde ilk yıl yalnızca faiz ödemesi yapabilirsiniz. Sadece faiz ödemeli taşıt kredisi ilk 12 ay ile sınırlandırılmıştır. Odeabank sadece faiz ödemeli taşıt kredisi dahilinde finansman sağlayarak daha düşük taksitlerle kredinizi ödemeye başlayabilir, 12 aydan sonra ana para ödemelerine geçebilirsiniz. Banka söz konusu kredi hizmeti dahilinde ilgili aracı olarak rehin etmekte ve araca kasko yapılmasını talep etmektedir. Kredi kapsamında finansman sağlamak için 18 yaşını aşmış olmak gerekmektedir.

Odeabank Taşıt Kredisi Gerekli Belgeler

  1. Kimlik belgesi
  2. Kredi başvurusu yapan şahsın adına düzenlenen son üç aya ait bir fatura (elektrik, su, doğalgaz, vb.)
  3. Gelir belgesi

Odeabank Sıfır Km ve İkinci El Taşıt Kredisi Ödeme Kanalları

Odeabank taşıt kredisi dahilinde finansman sağlayan müşteriler kredi geri ödemelerini çeşitli kanallardan yapabilmektelerdir. Kredi geri ödemeleri Odeabank şube ve internet şubelerinden, Odeabank ATM’lerinden, Odeabank merkezlerinden (444 8 444) yapılabilmektedir. Ayrıca kredi ödemelerinizi herhangi bir banka hesabınızdan havale ya da EFT ile de gerçekleştirebilirsiniz. Kredi geri ödemeleri PTT şubelerinden ve Akbank ATM’lerinden de yapılabilmektedir. Odeabank taşıt kredisi koşullarından faydalanarak sağlanan finansman geri ödemelerini Akbank ATM ve PTT şubelerinden gerçekleştirebilmek için TC kimlik numarası ve ilgili hesaba ait IBAN bilgileri gerekmektedir.

Bir yorum

  1. […] Odeabank taşıt kredisi dahilinde finansman sağlayan müşteriler kredi geri ödemelerini çeşitli kanallardan yapabilmektelerdir. Kredi geri ödemeleri Odeabank şube ve internet şubelerinden, Odeabank ATM’lerinden, Odeabank iletişim merkezlerinden (444 8 444) yapılabilmektedir. Ayrıca kredi ödemelerinizi herhangi bir banka hesabınızdan havale ya da EFT ile de gerçekleştirebilirsiniz. Kredi geri ödemeleri PTT şubelerinden ve Akbank ATM’lerinden de yapılabilmektedir. Odeabank taşıt kredisi koşullarından faydalanarak sağlanan finansman geri ödemelerini Akbank ATM ve PTT şubelerinden gerçekleştirebilmek için TC kimlik numarası ve ilgili hesaba ait IBAN bilgileri gerekmektedir. Araç Satın Almak İsteyenlere Odeabank 0 Km ve İkinci El Taşıt Kredisi […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.