İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Araç Alacaklara ING Bank Taşıt Kredisi

Son güncelleme tarihi Kasım 4, 2020

ING Bank ile hayallerinizdeki arabaya sahip olmanızı sağlıyor. Uygun vade süresi, avantajlı faiz oranları ile istediğiniz araba için sağlayabilir, arabanızın konforunu yaşarken kredi geri ödemelerinizi rahat rahat yapabilirsiniz. ING Bank kapsamında bazı markalara özel araç kredisi sağlamaktadır. Bu kampanyalardan faydalanmak için ING Bank şubelerine uğrayabilirsiniz.

ING Bank başvurusu bankanın şubelerinden yapılabileceği gibi, internet ve cep şubesinden yapılabilmektedir. Banka bahse konu kredi ürünü dahilinde sıfır km ve ikinci el araçlar için finansman sağlanmaktadır. ING Bank ikinci el taşıt kredisi uyarınca maksimum 8 yaşına kadar olan araçlar için kredi kullanılabilmektedir.

ING Bank Araç Kredisi Özellikleri

ING Bank ve ikinci el araç kredisi dahilinde aynı faiz oranını uygulamaktadır. Bankanın uyguladığı faiz oranı aylık yüzde 2,89 olarak belirlenmiştir. ING Bank araç kredisi uyarınca 3 ile 48 ay arasında vadelendirme yapmaktadır. Bahse konu kredi hizmeti kapsamında maksimum vade 48 aydır. ING Bank taşıt kredisi dahilinde banka hayat sigortası ve ferdi kaza sigortasını zorunlu tutmamıştır. Talep edilmesi dahilinde elbette sigorta yapılabilir. ING Bank sıfır kilometre ve ikinci el araç kredisi uyarınca kaskonuzu ING Bank aracılığı ile yaptırdığınız takdirde daha uygun faiz oranlarından faydalanabilirsiniz.

ING Bank hizmetinde finansman sağlamak için krediye konu aracı göstermeniz yeterlidir. Banka bahse konu araç kredisinde kefil talep etmemektedir lakin gerekli gördüğü durumlarda kefil isteyebilir. ING Bank hizmeti uyarınca kredi tahsis bedeli tahsil etmekte ve kredi tahsis bedeli talep edilen kredi tutarının maksimum binde 5’i olmaktadır. ING Bank taşıt kredisi ile sağlayabileceğiniz maksimum finansman 50 bin Türk Lirası olarak belirlenmiştir.

ING Bank Araç Kredisi 50.000 TL Örnek Hesaplama

ING Bank hizmetinden faydalanarak satın almak istediği ikinci el araç için finansman sağlayan müşteri aylık yüzde 2,89 faiz oranından faydalanacaktır. Kredi ürünü dahilinde 50 bin Türk Lirası finansman sağlayan müşteri, kredi geri ödemelerini 48 ay vadede tamamlamak istediğinde aylık taksitleri 2 bin 153 Türk Lirası olacaktır. Toplam geri ödenecek meblağ ise 103 bin 352 Türk Lirası kadardır. Banka ilgili kredi için 250 Türk Lirası kredi tahsis bedeli talep edecektir.

ING Bank sıfır km ve ikinci el taşıt kredisi kapsamında finansman sağlamak ve hayallerinizdeki arabaya sahip olmak istiyorsanız, banka şubelerine uğrayarak finansman sağlayabilirsiniz.

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.