İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Anadolubank Zap Hesap İle Para Birimleri Arasında Geçiş Yapmak Çok Kolay!

Son güncelleme tarihi Kasım 4, 2020

Zorlu ekonomik koşullarda tasarruf etmenin ve birikim sağlamanın ne kadar güç olduğunu bilen Anadolubank, müşterilerinin daha kolay para biriktirebilmesi ve kazancına kazanç katabilmesi adına Zap Hesabı geliştirdi. Anadolubank kapsamında müşteriler; Türk Lirası, ve Euro para birimleri arasında kolayca geçiş yaparak yüksek faizden gelir elde edebileceklerdir. Bu sayede her bir para biriminin değerli olduğu an düşünüldüğünde diğer para birimine geçilebilecek, hem para biriminin getirisinden hem de faiz getirisinden faydalanılabilecektir.

Zap Hesap, Anadolubank müşterilerine hem kur farkından hem de faiz getirisinden kazanç elde etme fırsatı sunarken, müşterilerin birikimlerini istedikleri para birimine kolayca çevirmelerine de imkan tanımaktadır. Anadolubank açılışı için belirlenmiş bazı alt limitler bulunmaktadır. Buna göre; Anadolu Bank’tan açtırmak isteyen müşterinin en az 100 bin Türk Lirası, yahut 35 bin Amerikan Doları ya da 35 bin Euro’sunun bulunması gerekmektedir.

Anadolubank Özellikleri

Anadolubank kapsamında birikim yapmak isteyen vatandaşlar, 32 günden 95 güne kadar vade yelpazesinde diledikleri zaman dilimini seçerek faiz getirisi elde edebileceklerdir. açılışı esnasında tayin edilen faiz oranı, belirlenen vade süresi boyunca geçerlidir ve değişmez. Bu sayede faizlerde meydana gelecek herhangi bir düşmeden müşteriler etkilenmemektedir.

’ta Türk Lirası cinsinden birikimi bulunanlar mevduatlarının yalnızca bir kısmı ile diğer para birimlerine geçemezken, paralarının büyük kısmını döviz türüne çevirebileceklerdir. ve Euro cinsinden birikimini Zap Hesap’ta tutanlar ise, tüm birikimlerini diğer para birimlerine çevirebileceklerdir. Sınırsız sayıda para birimleri arasında geçiş işlemi yapmak mümkündür. Vade tayin edilerek açılan Zap Hesap’a vade boyunca para giriş çıkışı yapılamayacaktır. Vade sonunda Zap Hesap otomatik olarak kapatılmaktadır.

Türk Lirası için Anadolu Bank tarafından uygulanan asgari aylık yüzde 7,5’tur. Amerikan Doları için aylık yüzde 1,25 olan faiz oranı, Euro için ise aylık yüzde 1 seviyesindedir. Bununla birlikte; esas faiz oranı Zap hesap açılışı esnasında piyasa koşullarına göre müşteriye bildirilecektir. Daha detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar bankanın resmi internet sitesini ziyaret edebilecekleri gibi, Anadolubank Şubeleri’ne de başvurabileceklerdir.

Bir yorum

  1. […] Türk Lirası için Anadolu Bank tarafından uygulanan asgari faiz oranı aylık yüzde 7,5’tur. Amerikan Doları için aylık yüzde 1,25 olan faiz oranı, Euro için ise aylık yüzde 1 seviyesindedir. Bununla birlikte; esas faiz oranı Zap hesap açılışı esnasında piyasa koşullarına göre müşteriye bildirilecektir. Daha detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar bankanın resmi internet sitesini ziyaret edebilecekleri gibi, Anadolubank Şubeleri’ne de başvurabileceklerdir. Anadolubank Zap Hesap İle Para Birimleri Arasında Geçiş Yapmak Çok Kolay! […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.