İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Anadolubank Worldcard İle Avantajlı Alışveriş

Son güncelleme tarihi Kasım 4, 2020

artık hayatımızın hemen her alanında. Nakit paramız olmadığında dahi kartları ile alışveriş yapabiliyoruz. Sonradan ödemesi elbette zorumuza gidiyor ama ihtiyacımız olduğunda da nakit ihtiyacımızı karşılaması bulunmaz nimet. Her bankanın kredi kartı mevcut tabii ki, biz bu yazımızda Anadolubank’ın worldcard’ın özelliklerini anlatacağız. Bu avantajlı worldcard özellikleri haberin detayında…

Anadolubank worldcard ile avantajlı alışveriş yapılabilmektedir. Bu ile World üye işyerlerinde alışveriş yapıldığında taksit avantajından yararlanılabilmekte ve world puan kazanılabilmektedir. Ayrıca Anadolubank Worldcard master ve visa logosu bulunan dünyanın her yerinde kullanılabilmektedir.

Anadolubank Worldcard Avantajları Nelerdir?

Anadolubank Worldcard ile 200 bini aşkın world üyesi iş yerinde 12 ay taksit ile alışveriş yapılabilmektedir. Taksitli alışveriş Worldcard avantajlarından biridir. Worlcard’ın bir diğer avantajı ise worldpuandır. Anadolubank worldcard her alışverişte worldpuan kazandırmaktadır. Söz konusu kartı ile yapılan her 10 Türk Liralık alışveriş 1 worldpuan kazandırmakta, ve bir puan 0,005 Türk Lirası’na eşit olmaktadır. Anadolubank worldcard ile nakit avans çekilebilmektedir. Nakit avans yurt içindeki tüm ATM’lerden, yurt dışında ise mastercard ve visa logosu bulunan ATM’lerden nakit avans çekilebilmektedir. Worldcard kapsamında ekkart limiti belirlenebilmekte ve ekstreler mail ya da faks aracılığı ile alınabilmektedir.

Anadolubank worldcard’ın üç çeşidi bulunmaktadır:

1- Anadolubank Classic Worldcard: Classic Worldcard’ın standart limit aralığı bin 500 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Yıllık kart ücreti 66 Türk Lirası, ek kart ücreti ise 33 Türk Lirası’dır.

2- Anadolubank Gold Worldcard: Gold Worldcard classik worldcardın tüm özelliklerini barındırmakla birlikte limit konusunda daha avantajlıdır. Gold Worldcardın standart limit aralığı bin 500 Türk Lirası ile 3 bin 500 Türk Lirası arasındadır. Gold worldcardın yıllık kart ücreti 82 Türk Lirası, ek kart ücreti ise 38 Türk Lirası’dır.

3- Anadolubank Platinum Worldcard: Platinum Worldcardın limiti classic ve gold worldcardlardan daha yüksektir. Bu anlamda daha rahat harcama yapma konusunda avantaj sağlamaktadır. Anadolubank Platinum Worldcard’ın limiti 3 bin 500 Türk Lirası ve üzeri olarak belirlenmiştir. Platinum Worldcard’da kart ücreti yıllık 93 Türk Lirası, ek kart ücreti ise 44 Türk Lirası’dır.

Avantajlı alışveriş yapmak için Anadolubank’ın Worldcardlarından birini tercih edebilir, kart başvurusu için banka şubelerine uğrayabilirsiniz.

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.