İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Anadolubank Sıfır Km ve İkinci El Araçlara Taşıt Kredisi Veriyor!

Arabanızı değiştirmek ya da yeni bir araba satın almak istiyorsanız Anadolubank Taşıt Kredisi fırsatından faydalanabilirsiniz. Anadolubank araba sahibi olmak isteyen müşterilerine finansman imkanı sağlamaktadır. Satın almak istediğiniz araç ister sıfır km olsun ister ikinci el kapsamında likidite sağlayarak yeni arabanıza kavuşabilirsiniz. ürünü detayları Anadolubank sıfır km ve ikinci el araçlara taşıt kredisi veriyor başlıklı yazımızdadır.

Anadolubank müşterilerine pek çok finansman ürünü sağlamaktadır. Bireysel kredilerden KOBİ kredilerine kadar pek çok ürünü bulunan banka taşıt kredisi ile de likidite olanağı sunmaktadır. Anadolubank taşıt kredisi dahilinde 48 aya kadar vadelendirme imkanı bulunmaktadır. 48 aya varan vadelerde gelirinize uygun ödeme planları ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Anadolubank Taşıt Kredisi Özellikleri

Anadolubank bahse konu hizmeti uyarınca aylık yüzde 2,95 uygulamaktadır.Aylık yüzde 2,95 faiz oranı hem 0 km hem de ikinci el araçlar için geçerlidir.Banka söz konusu taşıt kredisi uyarınca maksimum 5 yaşına kadar olan araçlar için finansman sağlamaktadır. Vade süresi ve faiz oranı aracın sıfır km ya da ikinci el oluşu ile değişmemektedir. uyarınca 8 yaşını doldurmuş olan ve bir geliri bulunan müşteriler finansman sağlayabilmektedirler. Anadolubank sıfır ve ikinci el taşıt kredisi dahilinde müşteriden hayat sigortası ve kasko yaptırmasını talep etmektedir. Bunun yanı sıra ilgili kredi hizmeti dahilinde krediye konu araca rehin konulmaktadır.

Bankanın koşulları arasında de bulunmaktadır. Anadolubank taşıt kredisi uyarınca kefil talep etmektedir. İlgili taşıt kredisi koşullarından faydalanarak finansman sağlamak isteyen bir müşterinin başvuru yapmasının ardından 1 gün içerisinde başvurusu sonuçlanmaktadır.

İstenen Belgeler

Anadolubank taşıt kredisi kapsamında bazı belgeler talep etmektedir. Taşıt kredisi istenen belgeler şu şekilde sıralanabilir:

  • Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi
  • Gelir belgesi
  • Sıfır km araçlar için proforma fatura
  • İkinci el araçlar için ruhsat belgesi

Anadolubank Taşıt Kredisi Örnek Hesaplama 20.000 TL

Anadolubank taşıt kredisi koşullarından faydalanarak satın almak istediği araç için 20 bin Türk Lirası finansman sağlayan bir müşteri aylık yüzde 2,95 faiz oranından faydalanacaktır. 36 ay vadede aylık eşit taksitlerle geri ödemelerini tamamlamak isteyen bir müşteri aylık 991,36 Türk Lirası kredi taksiti ödeyecektir. Vade sonunda müşterinin toplam ödemiş olduğu meblağ 35 bin 688,96 Türk Lirası olacaktır.

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.