Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

Anasayfa / Finans Rehberim / Krediler / Anadolubank Konut Kredisi İle Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olabilirsiniz!

Anadolubank Konut Kredisi İle Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olabilirsiniz!

/
/
/
354 Gösterim

Müşterilerine daima kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan ile de müşterilerini ev sahibi yapıyor. ile avantajlı faiz oranları, uzun vade süresi ile kredi geri ödemelerinizi rahat rahat yapmanıza olanak tanımaktadır. Artık kendi evimde oturayım, kira öder gibi ev sahibi olayım diyorsanız Anadolubank konut kredisi kapsamında finansman sağlayabilirsiniz. Bahse konu konut kredisi ürünü hakkında detaylı bilgiyi yazının devamında bulabilirsiniz.

Anadolubank Konut Kredisi Özellikleri

Anadolubank sabit faizli konut kredisi koşullarına göre aylık değişmeyen, vade sonuna kadar aynı kalan faiz oranı uygulamaktadır. Söz konusu konut kredisi faiz oranı kredi geri ödemesinin yapılacağı vade süresine göre farklılık göstermektedir. Anadolubank konut kredisi faiz oranı 60 aya kadar olan vadelendirmelerde aylık yüzde 2,59, 61 ile 120 ay arası vadelerde ise aylık yüzde 2,79 olarak uygulanmaktadır. Anadolubank konut kredisi koşullarına göre 120 aya varan vade olanağı sunmaktadır. Evinizde otururken kira öder gibi 10 yıla varan vadelerde kredi ödemelerinizi tamamlayabilirsiniz.

Banka bahse konu kredi hizmeti uyarınca mesken olarak kullanılmak üzere satın alınacak olan konutlar için finansman sağlamaktadır. 18 yaşını doldurmuş olan ve bir gelire sahip olan müşteriler Anadolubank konut kredisi hizmetinden faydalanabilmektedir. Banka bahse konu finansman ürünü kapsamında inşaatı tamamlanmış, kart irtifakı/ mülkiyeti alınmış ve iskanı alınmış konutlar için kredi olanağı sunmaktadır. Anadolubank konut kredisi hizmeti dahilinde hayat sigortası ve konut sigortası yaptırılmasını talep etmektedir. Hayat sigortası ve konut sigortası poliçe bedellerinin müşteri tarafından ödenmesi gerekmektedir.

Anadolubank Konut Kredisi 100.000 TL Örnek Hesaplama!

Anadolubank konut kredisi koşullarından faydalanarak satın almak istediği mesken için 100 bin Türk Lirası finansman sağlayan müşteri 120 ay vadede kredi ödemesini tamamlamak istemektedir. Bu koşullarda müşteri aylık yüzde 2,79 faiz oranından faydalanacaktır. Söz konusu kredi kullanımı dolayısıyla müşteri aylık 2 bin 896,61 Türk Lirası kredi taksiti ödeyecektir. Müşteri 120 ay vade sonunda toplam 347 bin 593,20 Türk Lirası kredi geri ödemesi yapmış olacaktır. Banka kullanılan 100 bin Türk Lirası için 500 Türk Lirası kredi tahsis bedeli tahsil edecektir. Ekspertiz bedeli ve ipotek tesis bedeli müşteriden tahsil edilecek olup, krediye konu gayrimenkulün özelliklerine göre farklılık gösterecektir.

Anadolubank konut kredisi kapsamında finansman sağlamak için Anadolubank şubelerine uğrayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ziraat Katılım Bankası Taşıt Finansmanı İle Hayallerinizdeki Arabaya Sahip Olabilirsiniz! başlıklı makalemizde ziraat katılım araba, ziraat katılım araç ve ziraat katılım bankası hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Yorumlar

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yapışkan kenar çubuğunu etkinleştirmek için gereken bu div yüksekliği
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :