İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Anadolubank Konut Kredisi İle Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olabilirsiniz!

Müşterilerine daima kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan ile de müşterilerini ev sahibi yapıyor. Anadolubank konut kredisi ile avantajlı faiz oranları, uzun vade süresi ile geri ödemelerinizi rahat rahat yapmanıza olanak tanımaktadır. Artık kendi evimde oturayım, kira öder gibi ev sahibi olayım diyorsanız Anadolubank konut kredisi kapsamında finansman sağlayabilirsiniz. Bahse konu konut kredisi ürünü hakkında detaylı bilgiyi yazının devamında bulabilirsiniz.

Özellikleri

Anadolubank koşullarına göre aylık değişmeyen, vade sonuna kadar aynı kalan faiz oranı uygulamaktadır. Söz konusu konut kredisi faiz oranı geri ödemesinin yapılacağı vade süresine göre farklılık göstermektedir. faiz oranı 60 aya kadar olan vadelendirmelerde aylık yüzde 2,59, 61 ile 120 ay arası vadelerde ise aylık yüzde 2,79 olarak uygulanmaktadır. Anadolubank konut kredisi koşullarına göre 120 aya varan vade olanağı sunmaktadır. Evinizde otururken kira öder gibi 10 yıla varan vadelerde kredi ödemelerinizi tamamlayabilirsiniz.

Banka bahse konu hizmeti uyarınca mesken olarak kullanılmak üzere satın alınacak olan konutlar için finansman sağlamaktadır. 18 yaşını doldurmuş olan ve bir gelire sahip olan müşteriler hizmetinden faydalanabilmektedir. Banka bahse konu finansman ürünü kapsamında inşaatı tamamlanmış, kart irtifakı/ mülkiyeti alınmış ve iskanı alınmış konutlar için kredi olanağı sunmaktadır. Anadolubank konut kredisi hizmeti dahilinde hayat sigortası ve konut sigortası yaptırılmasını talep etmektedir. Hayat sigortası ve konut sigortası poliçe bedellerinin müşteri tarafından ödenmesi gerekmektedir.

100.000 TL Örnek Hesaplama!

Anadolubank konut kredisi koşullarından faydalanarak satın almak istediği mesken için 100 bin Türk Lirası finansman sağlayan müşteri 120 ay vadede ödemesini tamamlamak istemektedir. Bu koşullarda müşteri aylık yüzde 2,79 faiz oranından faydalanacaktır. Söz konusu kredi kullanımı dolayısıyla müşteri aylık 2 bin 896,61 Türk Lirası kredi taksiti ödeyecektir. Müşteri 120 ay vade sonunda toplam 347 bin 593,20 Türk Lirası kredi geri ödemesi yapmış olacaktır. Banka kullanılan 100 bin Türk Lirası için 500 Türk Lirası kredi tahsis bedeli tahsil edecektir. Ekspertiz bedeli ve ipotek tesis bedeli müşteriden tahsil edilecek olup, krediye konu gayrimenkulün özelliklerine göre farklılık gösterecektir.

Anadolubank konut kredisi kapsamında finansman sağlamak için Anadolubank şubelerine uğrayabilirsiniz.

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.