İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Altın Biriktirmek İsteyenlere Odeabank Altın Hesabı

Günümüz ekonomik koşullarında para biriktirmenin son derece meşakkatli olduğu aşikar. Birikimlerinin değer kaybetmesini istemeyen vatandaş da, birikimini altına yapmayı tercih ediyor. Bu durumu dikkate alan Hesabı ile vatandaşın gelirini korumayı ve artırmayı hedefliyor. , sunduğu cazip imkanlar ile tercih sebebi konumunda yer alıyor. İşte Odeabank özellikleri ve detayı…

Odeabank Altın Hesabı’nda alım satım işlemleri 10 gram ve karşılığında yapılabilmektedir. Odeabank’ın Altın Hesabı’nda birikim yapmak isteyen vatandaşlar, altın alımlarını Türk Lirası cinsinden yahut Amerikan Doları türünden yapabilmektedirler. Odeabank Altın Hesabı’ndan yapılan alım satım işlemleri için herhangi bir vergi ödemesi bulunmamaktadır.

Odeabank Altın Hesabı Avantajları

  • – Odeabank Altın Hesabı sayesinde paranın muhafaza sıkıntısı ve altının güvenlik riski ortadan kalkmış olur. Evde, iş yerinde yahut herhangi bir kasada saklanırken risk altında olan altın, Odeabank Altın Hesabı’nda güvendedir.
  • – Odeabank Altın Hesabı’nda altın biriktirirken yapılan alım satım işlemlerinde altın kuru anlık bazda ve küresel fiyata göre değerlendirilir. Vatandaş ekstra komisyon ödemek zorunda kalmaz. Bu sayede altından çok daha kısa sürede kar etmeye başlayabilir.
  • – Odeabank Altın Hesabı’nda altın biriktirmek için ille de Odeabank Şubesine gitmeye gerek yoktur. Pek çok farklı alandan Odeabank Altın Hesabı’na birikim yapmak mümkündür. Örneğin; Odeabank Mobil Şube, Odeabank İnternet Şubesi, 444 8 444 numaralı Odeabank İletişim Merkezi vasıtası ile Odeabank Altın Hesabı’nızdan altın alım satım işlemi yapabilirsiniz. Tabii ki dileyen müşteriler Odeabank Şubelerine giderek de bu işlemi kolayca gerçekleştirebilirler.
  • – Odeabank çok kolaydır. Odeabank Şubeleri’nden, Odeabank İnternet Şubesi’nden yahut Odeabank Mobil Şube’den Odeabank Altın Hesabı açtırılabilir ve anında altın alım satım işlemlerine başlanabilir.

Odeabank Altın Hesabı’ndaki birikimlerim güvence altında mı gibi bir soru akıllara gelebilir. Bu sorunun cevabı da evettir. Odeabank Altın Hesabı dahilinde biriktirilen altınların 100 bin Türk Lirası eş değerindeki kısmı Tasarruf Mevduatları Sigorta Fonu güvencesindedir. Dolayısıyla altınlarınız Odeabank Altın Hesap’ta risksiz şekilde birikir. Daha detaylı bilgi almak için Odeabank Şubeleri’ne uğrayabilir, bankanın resmi internet sitesini ziyaret edebilir yahut bankanın 444 8 444 numaralı iletişim merkezi aranabilir.

İlgili kelimeler:
odeabank mobil şube language:tr

Bir yorum

  1. […] Odeabank Altın Hesabı’ndaki birikimlerim güvence altında mı gibi bir soru akıllara gelebilir. Bu sorunun cevabı da evettir. Odeabank Altın Hesabı dahilinde biriktirilen altınların 100 bin Türk Lirası eş değerindeki kısmı Tasarruf Mevduatları Sigorta Fonu güvencesindedir. Dolayısıyla altınlarınız Odeabank Altın Hesap’ta risksiz şekilde birikir. Daha detaylı bilgi almak için Odeabank Şubeleri’ne uğrayabilir, bankanın resmi internet sitesini ziyaret edebilir yahut bankanın 444 8 444 numaralı iletişim merkezi aranabilir. Altın Biriktirmek İsteyenlere Odeabank Altın Hesabı […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mission News Theme Compete Themes tarafından yapılmıştır.