İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Altın Biriktirmek İsteyenlere Odeabank Altın Hesabı

Son güncelleme tarihi Kasım 4, 2020

Günümüz ekonomik koşullarında para biriktirmenin son derece meşakkatli olduğu aşikar. Birikimlerinin değer kaybetmesini istemeyen vatandaş da, birikimini altına yapmayı tercih ediyor. Bu durumu dikkate alan Odeabank Hesabı ile vatandaşın gelirini korumayı ve artırmayı hedefliyor. Odeabank Altın Hesabı, sunduğu cazip imkanlar ile tercih sebebi konumunda yer alıyor. İşte Odeabank Hesabı özellikleri ve detayı…

Odeabank Hesabı’nda alım satım işlemleri 10 gram ve karşılığında yapılabilmektedir. Odeabank’ın Hesabı’nda birikim yapmak isteyen vatandaşlar, alımlarını Türk Lirası cinsinden yahut Amerikan Doları türünden yapabilmektedirler. Odeabank Altın Hesabı’ndan yapılan alım satım işlemleri için herhangi bir vergi ödemesi bulunmamaktadır.

Odeabank Hesabı Avantajları

  • – Odeabank Hesabı sayesinde paranın muhafaza sıkıntısı ve altının güvenlik riski ortadan kalkmış olur. Evde, iş yerinde yahut herhangi bir kasada saklanırken risk altında olan altın, Odeabank Altın Hesabı’nda güvendedir.
  • – Odeabank Hesabı’nda altın biriktirirken yapılan alım satım işlemlerinde altın kuru anlık bazda ve küresel fiyata göre değerlendirilir. Vatandaş ekstra komisyon ödemek zorunda kalmaz. Bu sayede altından çok daha kısa sürede kar etmeye başlayabilir.
  • – Odeabank Hesabı’nda altın biriktirmek için ille de Odeabank Şubesine gitmeye gerek yoktur. Pek çok farklı alandan Odeabank Altın Hesabı’na birikim yapmak mümkündür. Örneğin; Odeabank Mobil Şube, Odeabank İnternet Şubesi, 444 8 444 numaralı Odeabank İletişim Merkezi vasıtası ile Odeabank Hesabı’nızdan altın alım satım işlemi yapabilirsiniz. Tabii ki dileyen müşteriler Odeabank Şubelerine giderek de bu işlemi kolayca gerçekleştirebilirler.
  • – Odeabank Altın Hesabı açtırmak çok kolaydır. Odeabank Şubeleri’nden, Odeabank İnternet Şubesi’nden yahut Odeabank Mobil Şube’den Odeabank Altın Hesabı açtırılabilir ve anında altın alım satım işlemlerine başlanabilir.

Odeabank Altın Hesabı’ndaki birikimlerim güvence altında mı gibi bir soru akıllara gelebilir. Bu sorunun cevabı da evettir. Odeabank Altın Hesabı dahilinde biriktirilen altınların 100 bin Türk Lirası eş değerindeki kısmı Tasarruf Mevduatları Sigorta Fonu güvencesindedir. Dolayısıyla altınlarınız Odeabank Altın Hesap’ta risksiz şekilde birikir. Daha detaylı bilgi almak için Odeabank Şubeleri’ne uğrayabilir, bankanın resmi internet sitesini ziyaret edebilir yahut bankanın 444 8 444 numaralı iletişim merkezi aranabilir.

Bir yorum

  1. […] Odeabank Altın Hesabı’ndaki birikimlerim güvence altında mı gibi bir soru akıllara gelebilir. Bu sorunun cevabı da evettir. Odeabank Altın Hesabı dahilinde biriktirilen altınların 100 bin Türk Lirası eş değerindeki kısmı Tasarruf Mevduatları Sigorta Fonu güvencesindedir. Dolayısıyla altınlarınız Odeabank Altın Hesap’ta risksiz şekilde birikir. Daha detaylı bilgi almak için Odeabank Şubeleri’ne uğrayabilir, bankanın resmi internet sitesini ziyaret edebilir yahut bankanın 444 8 444 numaralı iletişim merkezi aranabilir. Altın Biriktirmek İsteyenlere Odeabank Altın Hesabı […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.