İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Aktif Bank Anında Kredi Acil Nakit İhtiyacı Olanlara!

Son güncelleme tarihi Kasım 4, 2020

Aktif Bank ile acil nakit ihtiyacı olanlara finansman hizmeti sunuyor. Kış yaklaşırken artan masraflar için Aktif Bank N ürününden faydalanabilir, evinizden çıkmadan kredinizi kullanabilirsiniz. Aktif Bank online kredi kapsamında sıra bekleme derdi olmadan, türlü türlü belgeler hazırlamak zorunda kalmadan, yalnızca internet üzerinden başvuru yaparak finansman sağlayabilirsiniz.

Aktif Bank başvurusunda bulunmak için bankanın resmi internet sitesine girmeniz yeterlidir. N başvuru formunu doldurup, evrak onayı yaparak 30 bin Türk Lirası’na kadar finansman sağlayabilirsiniz. Aktif Bank N Kolay Kredi hizmeti dahilinde azami 30 bin Türk Lirası finansman sunmaktadır. Bahse konu hizmeti kapsamında uygulanan aylık yüzde 2,89’dur. Lakin faiz oranı müşteri özelinde farklılık göstermektedir. Uygulanacak olan faiz oranı müşteri skoruna göre belirlenmektedir.

Aktif Bank N Kolay Kredi ürünü koşullarına göre maksimum vade 36 ay olarak belirlenmiştir. Kullandığınız finansmanı 36 aya varan vadelerle sıkışmadan ödeyebilirsiniz. Aktif Bank bahse konu kredi ürünü kapsamında kredi kartı vs. gibi ürün alma zorunluluğu bulunmamaktadır.

Aktif Bank Anında Kredi’mi Nasıl Alabilirim?

Aktif Bank N kapsamında sağladığınız finansman anında hesabınıza yatacaktır. Bu finansmanı EFT yolu ile farklı bankadaki hesabınıza aktararak çekebileceğiniz gibi, PTT şubelerinden ya da PTTmatiklerden tahsil edebilirsiniz. Ayrıca N Kolay Banka Kartınız (krediniz onaylandığında size tahsis edilecektir) ile istediğiniz banka ATM’sinden paranızı çekebilirsiniz.

Aktif Bank N Ödemelerini Nereden Yapabilirim?

Aktif Bank kapsamında kullanılan finansman geri ödemeleri Aktif Bank şubelerinden ve internet şubesinden, Akbank ve Vakıfbank ATM’lerinden, PTT şubeleri ve PTTmatiklerden yapılabilmektedir. Ayrıca diğer bankalarda bulunan hesaplardan EFT yoluyla ve N Kolay banka kartı ile ATM’lerden ilgili hesaba para aktararak kredi taksitleri ödenebilmektedir.

Aktif Bank N 10.000 TL Örnek Hesaplama

Aktif Bank anında kredi kapsamında bir müşteri24 ay vade sonunda geri ödeme koşulu ile 10 bin Türk Lirası finansman sağlamaktadır. Müşterinin aylık yüzde 2,89 faiz oranından yararlandığı varsayıldığında aylık ödeyeceği taksit tutarı 620,64 Türk Lirası’dır. Vade sonunda toplam 14 bin 895,36 Türk Lirası ödemiş olacaktır. Müşteri söz konusu meblağ için 50 Türk Lirası kredi tahsis bedeli ödeyecektir.

Bir yorum

  1. […] Aktif Bank anında kredi kapsamında bir müşteri24 ay vade sonunda geri ödeme koşulu ile 10 bin Türk Lirası finansman sağlamaktadır. Müşterinin aylık yüzde 2,89 faiz oranından yararlandığı varsayıldığında aylık ödeyeceği taksit tutarı 620,64 Türk Lirası’dır. Vade sonunda toplam 14 bin 895,36 Türk Lirası ödemiş olacaktır. Müşteri söz konusu meblağ için 50 Türk Lirası kredi tahsis bedeli ödeyecektir. Aktif Bank Anında Kredi Acil Nakit İhtiyacı Olanlara! […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.