İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Akbank Tarım Kredileri Çeşitleri

Son güncelleme tarihi Kasım 4, 2020

Akbank bireysel krediler, ticari krediler KOBİ kredilerinin yanı sıra bir de tarım kredileri sunmaktadır. Tarım sektöründe faaliyet gösteren, gelirini çiftçilikten kazanan, ülke ekonomisine üretim yaparak katkıda bulunan üreticilerimize yönelik imkanları Akbank tarafından sağlanmaktadır. Akbank tarım kredileri çeşitlerini ve özelliklerini haberin devamında bulabilirsiniz.

Akbank tarım kredileri kapsamında ürün ön finansman kredisi, sera kredisi, arsa alım kredisi, damla sulama kredisi, traktör kredisi, tarımsal ekipman kredisi, hafif ticari ve TMO makbuz kredisi ile finansman imkanı sunmaktadır.

Akbank Ürün Ön Finansman Kredisi

Ürün ön finansman kredisi dahilinde Akbank, ürün ekiminden hasat dönemine kadar olan süreçteki tohum masrafı, gübre, ilaç, işçilik, vb. gibi masraflar için finansman sağlanabilmektedir. Bahse konu hizmeti dahilinde geri ödemesiz dönem ve hasat dönemlerinizde hem faiz hem de anapara ödemesi yapabilme imkanı sunulmaktadır.

Akbank Sera Kredisi

Akbank sera kredisi koşullarından faydalanılarak sera yapımı ya da mevcut seranızın bakımı, genişletilmesi, tadilatı için gerekli finansmanı sağlayabilirsiniz. Sera kredisi dahilinde 60 aya varan vade imkanı bulunmaktadır. geri ödemenizi ister aylık eşit taksitlerle ister hasat dönemlerinizde yaparak tamamlayabilirsiniz.

Akbank Arsa Alım Kredisi

Akbank arsa alım kredisi dahilinde arazi ve tarla satın almak için sağlayabilirsiniz. Arsa alım kredisi kapsamında sağladığınız finansmanı 60 aya varan vadelerde; aylık eşit taksitlerle ya da hasat dönemlerinde ödeyerek geri ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

Akbank Damla Sulama Kredisi

Akbank damla sulama kredisi koşullarından faydalanarak finansman sağlayabilir ve modern sulama tekniklerine geçiş yaparak hem üretiminizi hem de gelirinizi artırabilirsiniz. Akbank damla sulama kredisi dahilinde maksimum vade 36 aydır. geri ödemesi de aylık eşit taksitlerle ya da hasat dönemlerinde yapılabilmektedir.

Akbank Traktör Kredisi

Akbank traktör kredisi dahilinde finansman sağlayarak 0 km ve ikinci ek traktör satın alabilirsiniz.

Akbank Tarımsal Ekipman Kredisi

Akbank tarımsal ekipman kredisi kapsamında satın almak istediğiniz sıfır km ve ikinci el ekipmanlarınız için finansman sağlayabilirsiniz.

Akbank Hafif Ticari

Akbank söz konusu hizmeti ile 0 km ve ikinci el hafif ticari araçlar için 60 aya varan vadeler ile finansman sağlamaktadır.

Akbank TMO Makbuz Kredisi

Akbank TMO ile yaptığı Makbuz Senedine Dayalı anlaşması sonucunda Makbuz Senedi Karşılığında kredi hizmeti ile finansman sağlamaktadır.

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.