İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Akbank Konut Kredisi İle Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olun!

Son güncelleme tarihi Kasım 4, 2020

Herkesin hayalinde bir ev vardır mutlaka. Hayallerinizi süsleyen eve sahip olmak için daha fazla beklemenize gerek yok. kredisi dahilinde finansman sağlayıp, kira öder gibi ev sahibi olabilir, bir ev sahibi olabilirsiniz.

Müşteri ihtiyaçlarına yönelik ürünleri hazırlayan Akbank, ev sahibi olmak isteyen müşterileri için hizmeti sunuyor. Bir kampanya dahilinde konut finansmanı koşullarını duyurmuş olan Akbank, pek çok müşterisinin ev sahibi olmasına vesile oluyor. kredisi kampanyası kapsamında müşterinin gelir planına uygun ödeme planları oluşturabilmekte ve 120 aya varan vade seçenekleri sunmaktadır.

Kredisi Kapsamında Azami Vade 120 Ay!

kampanyası dâhilinde müşteri ihtiyaçlarına göre koşulları maksimum kolaylığa ulaştırmak isteyen Akbank, kredi geri ödemeleri için maksimum vade süresini 120 ay olarak belirlemiştir. kredisi kampanyası uyarınca kullanacağınız krediyi 120 aya varan vadelerde, kendinizi sıkıştırmadan ödeyebilirsiniz. Banka ürünü kapsamında aylık yüzde 2,95 faiz oranı uygulamaktadır. Aylık yüzde 2,95 faiz oranından faydalanarak, satın almak istediğiniz konut için finansman sağlayabilirsiniz.

Akbank söz konusu konut finansmanı kampanyası koşullarına göre müşteriden kredi tahsis bedeli tahsil etmektedir. Kredi tahsis bedeli kullanılan finansman tutarının binde 5’i oranındadır. Bunun yanın sıra banka müşteriden hayat sigortası ve konut sigortası talep etmektedir. Hayat sigortası poliçe bedeli müşteri özelinde farklılık göstermekle birlikte kullanılan kredi miktarının binde 16’sı kadardır.

Kredisi Kampanyası 100.000 TL Örnek Hesaplama

kredisi kampanyası uyarınca 100 bin Türk Lirası finansman sağlayan bir müşteri aylık yüzde 2,95 faiz oranından faydalanacaktır. Krediyi kullanan müşteri 120 ay vadede kredi geri ödemesini yapmak istediği takdirde aylık taksit tutarı 3 bin 42,92 Türk Lirası kadar olacaktır. Vade sonunda müşterinin toplam ödeyeceği miktar ise 366 bin 721,85 Türk Lirası olacaktır. Banka söz konusu kredi kullanımı için müşteriden 500 Türk Lirası kredi tahsis bedeli (dosya masrafı) tahsil edecektir. Bunun yanı sıra müşteriden ipotek tesis bedeli ve ekspertiz bedeli tahsil edilmektedir. Konut özelinde farklılık gösterebilmekle birlikte ipotek tesis bedeli 116 Türk lirası, ekspertiz bedeli ise 850 Türk Lirası kadardır. Konut ve hayat sigortası bedelleri müşteri ve konut özelinde farklılık göstermektedir. Ayrıca DASK da yapılması gerekmektedir

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.