Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

Anasayfa / Finans Rehberim / Krediler / Akbank Konut Kredisi İle Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olun!

Akbank Konut Kredisi İle Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olun!

/
/
/
323 Gösterim

Herkesin hayalinde bir ev vardır mutlaka. Hayallerinizi süsleyen eve sahip olmak için daha fazla beklemenize gerek yok. kredisi dahilinde finansman sağlayıp, kira öder gibi ev sahibi olabilir, bir ev sahibi olabilirsiniz.

Müşteri ihtiyaçlarına yönelik kredi ürünleri hazırlayan Akbank, ev sahibi olmak isteyen müşterileri için hizmeti sunuyor. Bir kampanya dahilinde konut finansmanı koşullarını duyurmuş olan Akbank, pek çok müşterisinin ev sahibi olmasına vesile oluyor. kampanyası kapsamında müşterinin gelir planına uygun ödeme planları oluşturabilmekte ve 120 aya varan vade seçenekleri sunmaktadır.

Akbank Konut Kredisi Kapsamında Azami Vade 120 Ay!

Konut kredisi kampanyası dâhilinde müşteri ihtiyaçlarına göre koşulları maksimum kolaylığa ulaştırmak isteyen Akbank, kredi geri ödemeleri için maksimum vade süresini 120 ay olarak belirlemiştir. Akbank konut kredisi kampanyası uyarınca kullanacağınız krediyi 120 aya varan vadelerde, kendinizi sıkıştırmadan ödeyebilirsiniz. Banka konut kredisi ürünü kapsamında aylık yüzde 2,95 faiz oranı uygulamaktadır. Aylık yüzde 2,95 faiz oranından faydalanarak, satın almak istediğiniz konut için finansman sağlayabilirsiniz.

Akbank söz konusu konut finansmanı kampanyası koşullarına göre müşteriden kredi tahsis bedeli tahsil etmektedir. Kredi tahsis bedeli kullanılan finansman tutarının binde 5’i oranındadır. Bunun yanın sıra banka müşteriden hayat sigortası ve konut sigortası talep etmektedir. Hayat sigortası poliçe bedeli müşteri özelinde farklılık göstermekle birlikte kullanılan kredi miktarının binde 16’sı kadardır.

Akbank Konut Kredisi Kampanyası 100.000 TL Örnek Hesaplama

Akbank konut kredisi kampanyası uyarınca 100 bin Türk Lirası finansman sağlayan bir müşteri aylık yüzde 2,95 faiz oranından faydalanacaktır. Krediyi kullanan müşteri 120 ay vadede kredi geri ödemesini yapmak istediği takdirde aylık taksit tutarı 3 bin 42,92 Türk Lirası kadar olacaktır. Vade sonunda müşterinin toplam ödeyeceği miktar ise 366 bin 721,85 Türk Lirası olacaktır. Banka söz konusu kredi kullanımı için müşteriden 500 Türk Lirası kredi tahsis bedeli (dosya masrafı) tahsil edecektir. Bunun yanı sıra müşteriden ipotek tesis bedeli ve ekspertiz bedeli tahsil edilmektedir. Konut özelinde farklılık gösterebilmekle birlikte ipotek tesis bedeli 116 Türk lirası, ekspertiz bedeli ise 850 Türk Lirası kadardır. Konut ve hayat sigortası bedelleri müşteri ve konut özelinde farklılık göstermektedir. Ayrıca DASK da yapılması gerekmektedir

Bir önceki yazımız olan Burgan Bank İhtiyaç Kredisi İle İhtiyaçlarınızı Ertelemeyin! başlıklı makalemizde burgan bank, burgan bank ihtiyaç kredisi ve burgan bank kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yapışkan kenar çubuğunu etkinleştirmek için gereken bu div yüksekliği
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :