Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

Anasayfa / Finans Rehberim / Krediler / Akbank KOBİ Gönlüne Göre Öde Kredisi!

Akbank KOBİ Gönlüne Göre Öde Kredisi!

/
/
/
323 Gösterim

Akbank çeşitli finansman ürünleri ile müşterilerine nakit imkanı sunmaktadır. Akbank bireysel kredilerinin yanı sıra KOBİ kredileri alanında da ürünler tasarlamıştır. Bu ürünlerden biri Akbank KOBİ Gönlüne Göre Öde Kredisi’dir. Akbank Gönlüne Göre Öde Kredisi ile müşterilerine kolay ödeme olanağı sağlamaktadır. Akbank KOBİ gönlüne göre öde kredisi hakkında detaylı bilgi yazının devamında yer almaktadır.

Ülke ekonomisi açısından büyük önem arz eden Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelerin (KOBİ’lerin) finansman ihtiyaçlarına çözüm olmak adına Akbank esnafa yönelik kredi hizmeti vermektedir. KOBİ’ler için kredi geri ödemelerinin yapılma şekli önem arz etmektedir. Bu bakımdan Akbank Gönlüne Göre Öde Kredisi KOBİ’ler için büyük kolaylık sağlamaktadır.

Akbank Gönlüne Göre Öde KOBİ Kredisi Özellikleri

Gönlüne Göre Öde dahilinde maksimum 36 ay vade ile kredi kullanılabilmektedir. 36 aya kadar olan vadelerde finansman geri ödemenizi rahatlıkla, sıkışmadan yapabilirsiniz. Akbank bahse konu kredi hizmeti kapsamında 50 bin Türk Lirası’na kadar finansman sağlanabilmektedir. Kredi hizmeti uyarınca faiz oranı müşteri özelinde farklılık gösterebilmekte ve başvuru sırasında belirlenmektedir. Akbank gönlüne göre öde esnaf kredisi dahilinde altı farklı ödeme planı bulunmaktadır. Siz de gelirinize göre bir ödeme planını seçerek kredi geri ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Akbank gönlüne göre öde KOBİ kredisi anapara ödeme planları şu şekildedir:

  • Aylık eşit taksitlerle kredi geri ödeme,
  • 2 ayda bir taksitlerle ödeme,
  • 6 ayda bir taksitle ödeme,
  • 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitlerle ödeme,
  • 6 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitlerle ödeme,
  • Son taksit balon ödeme

Akbank gönlüne göre öde esnaf kredisi başvurusunu Akbank şubelerinden yapabileceğiniz gibi SMS ile de başvuru yapabilirsiniz. Akbank bahse konu KOBİ kredisi başvurusunu SMS ile yapmak için aralarında boşluk bırakarak GONLUNEGOREODE ve TC kimlik numaranızı yazıp 4425’e kısa mesaj yollayabilirsiniz. İlgili kredi hizmeti koşullarından faydalanmak için yapılan başvurularda, bankanın değerlendirmesi sonucunda olumlu bulunan müşterilerin kredi talebi kabul edilmektedir. Bu kapsamda Akbank Gönlüne Göre Öde KOBİ kredisi uyarınca ticari faaliyeti olan ve vergi levhası bulunan ticari firmaların başvuruları SMS ile onaylanabilirken, diğer müşterilerin kredi başvuruları Akbank şubelerinde sonuçlanmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Burgan Bank İpotekli İhtiyaç Kredisi İle Yüksek Meblağlarda Nakit Sağlama İmkanı başlıklı makalemizde burgan bank ipotekli ihtiyaç kredisi, burgan bank kredi ve burgan ihtiyaç kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yapışkan kenar çubuğunu etkinleştirmek için gereken bu div yüksekliği
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :