İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Akbank Aidatsız Kredi Kartı ve Akbank Öğrenci Kredi Kartı

Son güncelleme tarihi Kasım 4, 2020

Akbank müşterilerine kolay ve avantajlı alışveriş aynı zamanda da nakit çekim imkanı tanıyan kartları sunmaktadır. Akbank’ın bol chip para kazandıran ve bedava alışveriş imkanı sunan, aynı zamanda ekstra taksit fırsatı tanıyan çeşitlerinden edinebilir keyifle kullanabilirsiniz. Bu yazıda kartı çeşitlerinden olan ve hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Akbank Aidatsız Kredi Kartı Free Kart Özellikleri

 1. Akbank Free Kart kapsamında yıllık kart ücreti talep etmemektedir.
 2. Akbank aidatsız kredi kartı Free Kart dahilinde istediğiniz kampanyalara katılarak avantajlardan yararlanabilirsiniz.
 3. Akbank Free Kart ile harcama yaptıkça Chip Para kazanabilirsiniz. Ayrıca limitiniz dahilinde dilediğiniz gibi alışveriş yapabilir, kazandığınız chip paralar ile de bedava alışveriş yapabilirsiniz.
 4. Akbank Free Kredi Kartı dahilinde otomatik ödeme talimatı vererek faturalarınızı ödeyebilir, fatura takip derdinden kurtulabilirsiniz.
 5. Ayrıca kira, okul aidatı, vb. gibi düzenli ödemelerinizi havale EFT vb. yollar ile yapabilirsiniz.
 6. Akbank aidatsız kredi kartı ile yaptığınız alışverişlerinizi sonradan taksitlendirebilir ve taksit erteleme fırsatından faydalanabilirsiniz.
 7. Acil nakit ihtiyaçlarınızda Akbank Free Kart kapsamında nakit çekim yapabilirsiniz.

Akbank Axess exi26 Özellikleri

 1. Akbank gençlere özel tasarımlı kredi kartı Axess exi26’dır.
 2. Akbank öğrenci kredi kartı Axess exi26 26 yaş altındaki müşterilerine özel kredi kartıdır.
 3. Akbank genç kredi kartı Axess exi26 ile Axess üye iş yerlerinden yaptığınız harcamalardan bol bol chip para kazanabilir, kazandığınız chip paralar ile bedava alışveriş yapabilirsiniz. 1 chip para 1 Türk Lirası değerindedir.
 4. Axess exi26 ile alışveriş sırasında ya da sonrasında taksitlendirme yapabilirsiniz. Ayrıca taksit erteleme imkanından faydalanarak şimdi yaptığınız alışverişin taksitlerini aylar sonra ödemeye başlayabilirsiniz.
 5. Akbank Axess exi26 başvurusu Akbank şubelerinden yapılabilmektedir. Öğrenci belgeniz ve kimliğiniz ile bir Akbank şubesine giderek Axess exi26 öğrenci yapabilirsiniz.
 6. Akbank öğrenci kredi kartı Axess exi26 kapsamında otomatik ödeme talimatı ile faturalarınızı ödeyebilir ayrıca nakit çekim işlemi de yapabilirsiniz. Bu sayede acil nakit ihtiyaçlarınızda anında paranız cebinizde olur.
 7. Axess exi26 kredi kartı dahilinde ilk yıl kredi kartı ücreti tahsil edilmemektedir. Sonraki yıllarda da kredi kartı ücreti yalnızca 20 Türk Lirası’dır.

İlk yorum yapan siz olun

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Mission News Theme by Compete Themes.