İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Acil Para Lazım Olanlara Türkiye Finans İhtiyaç Finansmanı Hazır!

Son güncelleme tarihi Kasım 4, 2020

Katılım bankacılığı prensiplerine göre hizmet veren Katılım Bankası çeşitli finansman ürünleri sunmaktadır. Ticari finansman olanakları, bireysel finansman ürünleri vb. gibi pek çok ürün sunan ihtiyaç finansmanı da sağlamaktadır. İhtiyaç finansmanı ile beyaz eşya, mobilya, eğitim, sağlık vb. gibi harcamalarınızı gerçekleştirebilir taksit taksit geri ödeyebilirsiniz. Katılım Bankası tüketici finansmanı hakkında detaylı bilgiyi yazının devamında bulabilirsiniz.

ihtiyaç finansmanı kapsamında vade süresine göre değişen faiz oranları uygulamaktadır. Bahse konu finansman hizmeti dahilinde 36 aya kadar vadelendirme imkanı sunulmuştur. Finansman geri ödemeleri eşit taksitlerle yapılabileceği gibi esnek ya da değişken taksitli ödeme yapma imkanı da bulunmaktadır. Maksimum vade süresi 36 ay olarak belirlenen finansman ürünü koşullarına göre 12 aya kadar olan vadelendirmelerde aylık yüzde 2,48 kar oranı; 12- 24 ay arası vadelerde aylık yüzde 2,52 kar oranı; 24- 36 ay arası vadelerde ise aylık yüzde 2,54 uygulanmaktadır.

Katılım Bankası kullanılan finansman tutarının binde 5’i kadar finansman tahsis bedeli (dosya masrafı) tahsil etmektedir. Türkiye Finans tüketici finansmanı dahilinde ilgili kar oranlarından yararlanmak için, finansman başvurunuz ile birlikte “yedek hesap, kartı, ferdi hayat sigortası, fatura ödeme talimatı” başvurularını da yapmanız gerekmektedir. Bu koşullar ile bahse konu kar oranlarından faydalanabilirsiniz.

Katılım Bankası Tüketici Finansmanı Gerekli Belgeler

  1. Kimlik belgesi, ehliyet ya da pasaport
  2. Gelir belgesi
  3. Finansmana konu ürünün proforma faturası
  4. Serbest meslek ve iş yeri sahiplerinin son yıla ait vergi levhası ve onaylı bilanço, mizan, gelir tablosu, ticaret sicil gazetesi gibi belgeleri bankaya ibraz etmeleri gerekmektedir.
  5. Bunların yanı sıra banka gerekli gördüğü durumda kefil ya da ek belge talebinde bulunabilmektedir.

Katılım Bankası İhtiyaç Finansmanı 10.000 TL Örnek Hesaplama

Türkiye Finans Katılım Bankası tüketici finansmanı ürününden faydalanarak 10 bin Türk Lirası likidite sağlayan bir müşteri 36 ay vade ile taksitlerini ödemeyi tercih etmiştir. Müşteri ödemelerini 36 ay vadede tamamlayacağı için aylık yüzde 2,54 kar oranından faydalanabilecektir. Müşteri taksitlerini eşit ödemeli yapması durumunda aylık ödeyeceği meblağ 461,32 Türk Lirası olacaktır. Toplamda geri ödenecek olan miktar ise 16 bin 607,52 Türk Lirası’dır. Banka BSMV dahil olmak üzere 52,25 Türk Lirası finansman tahsis bedeli tahsil edecektir.

Bir yorum

  1. […] Türkiye Finans Katılım Bankası tüketici finansmanı ürününden faydalanarak 10 bin Türk Lirası likidite sağlayan bir müşteri 36 ay vade ile kredi taksitlerini ödemeyi tercih etmiştir. Müşteri ödemelerini 36 ay vadede tamamlayacağı için aylık yüzde 2,54 kar oranından faydalanabilecektir. Müşteri taksitlerini eşit ödemeli yapması durumunda aylık ödeyeceği meblağ 461,32 Türk Lirası olacaktır. Toplamda geri ödenecek olan miktar ise 16 bin 607,52 Türk Lirası’dır. Banka BSMV dahil olmak üzere 52,25 Türk Lirası finansman tahsis bedeli tahsil edecektir. Acil Para Lazım Olanlara Türkiye Finans İhtiyaç Finansmanı Hazır! […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.