İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Acil Nakit Lazım Olanlara Denizbank’tan Anında İhtiyaç Kredisi

Son güncelleme tarihi Kasım 4, 2020

Acil nakit ihtiyaçlarınıza çözüm arıyorsanız Denizbank şubelerine ya da Denizbank internet şubesine uğrayabilirsiniz. Denizbank ihtiyaç kredisi ürünü kapsamında aylık yüzde 2,49’dan başlayan faiz oranları sunmaktadır. Denizbank ihtiyaç kredisine başvurmak için şubeye gidecek vaktim yok diyorsanız Denizbank resmi internet sitesinden de başvuru yapabilirisiniz. Denizbank ihtiyaç kredisi ürün detayları haberin devamında…

Denizbank ihtiyaç kredisi hizmeti ile ihtiyacınız olan meblağı anında sağlayabilirsiniz.  Söz konusu kapsamında azami vade 48 ay olarak belirlenmiştir. İhtiyacınız olan nakdi Denizbank tüketici kredisi kapsamında sağlayıp 48 aya varan vadelerle geri ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. Denizbank ihtiyaç kredisi kapsamında faiz oranları aylık yüzde 2,49’dan başlamaktadır. Faiz oranı bahse konu kapsamında sağlanan finansman tutarına göre ve vade süresine göre farklılık göstermektedir.

Denizbank Web’de kapsamında 2 bin Türk Lirası finansman sağlayıp, maksimum 12 ay vadede geri ödemek isteyen müşteriler aylık yüzde 2,49 faiz oranından faydalanabilmektedirler. 2 bin Türk Lirası’ndan daha fazla finansman sağlanımında faiz oranı aylık yüzde 2,79’a çıkmaktadır. Bu durumda vade süresinin faiz oranı üzerinde her hangi bir etkisi bulunmamaktadır. Yani kullanılan miktarı 10 bin Türk Lirası da olsa 50 bin Türk Lirası da olsa; bu kredi 12 ay vadede de geri ödense, 48 ay vadede de, faydalanabilecek faiz oranı aylık yüzde 2,79 olacaktır.

Denizbank Web’de Örnek Hesaplama

Denizbank bahse konu uyarınca kullanılabilecek maksimum meblağı 55 bin Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Banka söz konusu kredi ürünü dahilinde talep edilen finansman tutarının binde 5’i kadar kredi tahsis bedeli talep etmektedir. uyarınca hayat sigortası yapılmasını talep etmektedir. Hayat sigortası poliçe bedeli müşteri özelinde farklılık göstermektedir.

Denizbank Web’de kapsamında 10 bin Türk lirası kullanan bir müşteri aylık yüzde 2,79 faiz oranından faydalanacaktır. Kredi taksitlerini 48 ayda ödeyerek tamamlamak isteyen müşterinin aylık taksit miktarı 421,57 Türk Lirası kadar olacaktır. Kullanılan 10 bin Türk Lirası için banka başlangıçta bir sefere mahsus olmak üzere 52,5 Türk Lirası (BSMV dahil) kredi tahsis bedeli tahsil edilecektir. Sigorta bedeli müşteri özelinde farklılık göstereceği için hesaplamaya dahil edilmemiştir.  Vade sonunda müşterinin ödeyeceği toplam tutar 20 bin 235,34 Türk Lirası olacaktır.

Bir yorum

  1. […] Denizbank Web’de kredi kapsamında 10 bin Türk lirası kredi kullanan bir müşteri aylık yüzde 2,79 faiz oranından faydalanacaktır. Kredi taksitlerini 48 ayda ödeyerek tamamlamak isteyen müşterinin aylık taksit miktarı 421,57 Türk Lirası kadar olacaktır. Kullanılan 10 bin Türk Lirası için banka başlangıçta bir sefere mahsus olmak üzere 52,5 Türk Lirası (BSMV dahil) kredi tahsis bedeli tahsil edilecektir. Sigorta bedeli müşteri özelinde farklılık göstereceği için hesaplamaya dahil edilmemiştir.  Vade sonunda müşterinin ödeyeceği toplam tutar 20 bin 235,34 Türk Lirası olacaktır. Acil Nakit Lazım Olanlara Denizbank’tan Anında İhtiyaç Kredisi […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.