İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Abank VOV Hesap İle Yüksek Hoşgeldin Faizi Veriyor

Son güncelleme tarihi Kasım 4, 2020

Birikiminizi bankaya yatırıp oranı ile kar elde etmek istiyorsanız hizmetinden faydalanabilirsiniz. Alternatif Bank VOV Hesap kapsamında yüzde 19 hoş geldin faizi veriyor. Ayrıca hesaba para yatırıldığında ya da para çekildiğinde vade bozulmuyor. VOV Hesabın avantajlı koşulları haberimizin detayında…

ile mevduatınızı oranı ile bankaya yatırabilirsiniz. Yüzde 19 oranında hoş geldin faizi veren A Bank’tan bu faiz oranından faydalanabilmek için ilk kez VOV hesap açtırıyor olmanız gerekmektedir. Hoş geldin faizi hesabın açılışından itibaren 90 gün boyunca geçerlidir. Bu süre dolduğunda hesaptaki mevduata normal faiz oranı işlemeye devam eder. VOV Hesap ile vadesiz mevduat hesabının rahatlığında vadeli mevduat hesabının faiz kazancından faydalanabilirsiniz. Yani paranızı vade bozulma derdi olmadan dilediğiniz gibi çekip yatırabilirsiniz. VOV Hesap kapsamında faiz getirisi günlük olmaktadır.

Oranlı VOV Hesap Özellikleri

dahilinde bankacılık işlemleri tek hesaptan yapılabilmektedir. Söz konusu hesap kapsamında vade bozulmadan havale, EFT, otomatik fatura ödeme gibi işlemler gerçekleştirilebilmektedir. Bunun yanı sıra VOV Hesaptan bireysel , kartı ya da ödemeleri yapılabilmektedir.

Alternatif Bank VOV Hesap Türk Lirası cinsinden olabileceği gibi, yahut Euro birikimlerinizi de VOV Hesapta değerlendirebilirsiniz. Hoş geldin avantajlı faiz oranı Türk Lirası cinsinden yüzde 19, dolar cinsinden hesaplarda yüzde 4,25, Euro birikimlerinizde ise yüzde 1,5’tir. Hesap açıldıktan sonra 90 günün ardından uygulanacak olan standart faiz oranları ise Türk Lirası’nda yüzde 16,5, dolarda yüzde 0,10, Euro’da ise yüzde 0,05’tir.

VOV Hesap özelliklerine göre her döviz türünden bir hesap açılabilmektedir. VOV Hesap uyarınca hesap açma alt sınırı 2 bin Türk Lirası’dır. Abank hesap üst limitini ise 500 bin Türk Lirası olarak belirlemiştir. Döviz cinsinden VOV Hesap limitleri ise Amerikan Doları’nda ve Euro’da minimum 2 bin dolar/ Euro, maksimum ise 200 bin dolar/ Euro’dur.

VOV Hesap açıldıktan sonra hesapta para olsa da olmasa da 90 günlük olan avantajlı hoş geldin faizi, bu sürenin sonunda standart faiz oranlarına dönecektir. Hesaba saat 17.00’den sonra yatırılan para ertesi gün valörlü olarak kazanç sağlamaya başlamaktadır. Bu saatten sonra yatırılan paradan o gün her hangi bir kazanç sağlanamamaktadır.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.