İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

70 Yaş Üstü Kredi Veren Bankalar

Veren

Her yaştan gelen müşterilerin ihtiyaçlarını gideren için farklı bulunuyor. Bu yaşlılarımızın finansman ihtiyaçlarını karşılamak için uzun yılar boyunca kredi ihtiyaçları ve avantajlarını kullanarken plana çıkan bankalar vardır.

Yeni Kampanyalar ile

Herhangi bir banka 70 yaşını aşmış emekli olan müşterileri için diğer müşterilerden ayrı olarak avantajlar yapmaya çalışır. Çünkü emekli ve yaşlı grupları için önemli birer unsurdur. Veren Bankalar günümüzde sabit bir şekilde ve aynı zamanda sorunsuz düzenli şekilde geliri olan emeklilere birçok banka kredi verir. Kredilerini vermeyen bankalar da vardır elbette.

Kamu Bankalarından Kredi Almak

Tüm kamu bankalarında olduğu her banka da ister ziraat olsun ister başka bir banka olsun 70 yaş kredi başvurusu için öncelikle yaş sınırını kesinlikle koyarlar. Bunlara her bankanın hakkı vardır. Yaş sınırlaması her bankadan bankaya farklılık göstermektedir. 25 ile 80 yaşarasındaki krediye başvuran müşterileri eğer maaşlarını aldıkları bankalardan kredi aldılar ise daha alabilirler. Farklı bankadan aldı ise bankaya özel ve bakanın istediği şekilde özel şartları kabul etmeleri gerekir ki bu da en önemlisi olan yaş sınırlaması şartıdır. Eğer krediye başvuran kişi 80 yaşına kadar hakkında bir bilgi almak istyor ise: Ziraat bankası, Vakıflar bankası Denizbank, Aktifbank olurken, 70 ila 80 arasında kredi veren bankalar bank, Aktifbank, Fibabank, 70 yaşına kadar kredi veren bankalar ise Odeabank, TEB ve Ing bankasıdır. Bu bankalar da emekliler için ve 70-80 yaş için kredi verme durumları bulunmaktadır.

Ziraat Bankası ve 80 Yaş Limiti

Devlet bankası olan Ziraat bankası artık daha özellikli bir uygulamaya sahip. Bu banka avantaj olarak maaşlı ve emekli müşterilerine özellikle hiç bir bankanın yapmadığı 80 yaşına kadar 48 ay vadelerde uygun faiz oranları ile emeklilere kredi veriyor. Bu durum birçok emekliyi sevindiriyor.Emekliler için ve uzun yaş süreli müşterileri için uğraşmışlardır.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.